Forumda hazır PC kurbanı olan var mı?

Hangisini Kullanıyorsun

• Hazır PC

• Toplama PC

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Utku Koçak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (9.Sınıf)
Evet arkadaşlar soru açık, forumda hangi toplama PC mi? Hazır PC mi? daha çok kullanılıyor, sadece merak ettiğim. :)

Üzülüyorum hazır PC kurbanlarına gerçekten. Zamanında bende çok çektim bu firmalar yüzünden. Gerçi mesleğim gereği hala çekiyorum. Malum işletmelere hazır PC alıyoruz genelde. Artık bende baktım toplama aldıramayacağız kötünün iyisi olduğunu düşündüğüm HP aldırıyoruz. :) Toplama candır, heyecandır. Sırf o ilk çalıştırma için bile değer gerçekten. :)

Üzülüyorum hazır PC kurbanlarına gerçekten. Zamanında bende çok çektim bu firmalar yüzünden. Gerçi mesleğim gereği hala çekiyorum. Malum işletmelere hazır PC alıyoruz genelde. Artık bende baktım toplama aldıramayacağız kötünün iyisi olduğunu düşündüğüm HP aldırıyoruz. :) Toplama candır, heyecandır. Sırf o ilk çalıştırma için bile değer gerçekten. :)

Sana katılıyorum, inşallah yakında o ilk çalıştırma zevkini bende tadacağım. (inşallah alıp sorunsuz kurarsam.)

İlk bilgisayarım elbette ailem tarafından bilinçsizce hazır olarak alındı.
Keşke o zamanlar başımda bilinçli bir abimiz olsaydı da doğru yolu gösterseydi :)

Sonradan elbette ihtiyaçlarıma göre bir sistem topladım.

İlk bilgisayarı hazır kasa olmayan var mıydı ki? O zamanlar bilgisiz ergendik yahu :)

İşin hazır kasa tarafına bakmak yerine, o zamanlarda bilgisayar sahibi olmanın "huzuru" yetiyordu.

Benim aldığım ilk bilgisayarda hazırdı ve hiç unutmuyorum Hunting diye bir oyun vardı onu oynarken makina mavi ekran vermişti. Bilmiyordum tabi ne olduğunu ve hüngür hüngür ağlamıştım. Ama artık gelişen, araştıran, soran, tecrübeyi dikkate alan bir nesil yetişiyor bu mağduriyetler olsa da azaldığını umuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında (8 yıl önce) aldığımız bilgisayarın parçalarını söküp içine kendi parçalarımı kurdum. Sanırım Toplama PC'ye giriyor.

@Silinen üye ben o zaman 4 yaşındaydım, abim 6'ydı. O zaman ilk bilgisayar eve gelmişti. Süngerbob oyunlarını ve NFS gibi olyunları açması bizim için yetiyordu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı