Forumda ne tarz hatalar buldunuz?

Zafer oğuz

Hectopat
Yer
Kolombiya, Bogotá
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G900;

Nvidia RTX 3060

Intel(R) UHD Graphics

İntel İ7 11800H

Crucial 16 Gb 3200 Mhz ram

Toshiba 1TB Desktop Hard Disk

Crucial P2 500GB NVMe PCI-e M2 SSD

Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz

NLCC61 (Excalibur G900 Anakart) (Şu ana kadar hala ısınma problemi yaşamadım)
Meslek
Teknik Makine Ressamı
Arkadaşlar durup dururken aklıma geldi, muhabbet olsun diye konu oluşturayım dedim. Mesela konu oluştururken konu oluşturun altında örnek değil de "ön ek..." yazıyor. Ve özelliğin kalktığını bilsem de Windows 11 kullanmama rağmen 10 kullanıyor diyor. Siz neler buldunuz?

Moderatörlerimizde görür kısmını silmişim ya da silinmiş sanırım. Sonradan görme gibi oldu ama ekleyeyim dedim :)

Son düzenleme:
Şu kısmı resimle gösterir misiniz? :)
1674599505570.png

Şu kısmı resimle gösterir misiniz? :)

Konu isminin üstünde. Zaten arkadaş da atmış. Ve ekliyorum sanırım orası örnekte olmayacakmış sanırım. ön ek ayrı olarak yazılacakmış sadece. Ama bende anlayamadım tam olarak.

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-25_013213400.png
    resim_2023-01-25_013213400.png
    140,5 KB · Görüntüleme: 52
Kural 18.
Bir kullanıcı ayda en fazla 1 defa sistem toplama konusu açabilir. Oysa ayda 1 defadan fazla laptop önerisi isterseniz konunuz silinir ve ceza alırsınız. Ama kural sistem toplama konuları içindir ve laptop konuları sistem toplama konusu değildir.

Son düzenleme:

Konu isminin üstünde. Zaten arkadaş da atmış. Ve ekliyorum sanırım orası örnekte olmayacakmış sanırım. ön ek ayrı olarak yazılacakmış sadece. Ama bende anlayamadım tam olarak.
Orası örnek değil. Önek doğru yazımdır :) Konuların başındaki alakalı olduğu kategoriyi belirtmek için kullanıyoruz.

Yazarsam "moderasyona hakaretten" ceza alırım. Tecrübeyle sabit.
Herhangi bir hatayı bildirmekten, ceza alacağınızı sanmıyorum. Tabii bildirdiğiniz şey hata olduğu sürece :)

Orası örnek değil. Önek doğru yazımdır :) Konuların başındaki alakalı olduğu kategoriyi belirtmek için kullanıyoruz.

Herhangi bir hatayı bildirmekten, ceza alacağınızı sanmıyorum. Tabii bildirdiğiniz şey hata olduğu sürece :)

Hocam forum bile Önek yazısını Ön ek olarak düzeltiyor. Düzeltilebilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı