Forumdaki Gergin Hava

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BrainHacker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Königswinter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Talebe
Az biraz zamandan sonra tekrar bir gireyim dedim. 4-5 konu dolaştım hepsinde ya bir tartışma çıkıyor ya da her an çıkacak havası var. Kısacası ateş ve barut misali forum. Bir dokunsak patlayacak.

Az sakin olun yahu. Rahat olun. Nedir derdiniz? Umrumda değil. Sadece sakin olun.

:)

Bazen bazı arkadaşlar seviyeyi kaçırabiliyor ama biraz önce gayet sakin ve dolu bir şekilde yarı tartışma yarı beyin fırtınası şeklinde geçen konuya, moderatörün gelip zorlama bir bahane ile gereksiz yere konuyu kilitleyip gitmesi insanı biraz sinirlendirebiliyor. Biz burada hakaret etmeden ve seviyeyi aşmadan karşılıklı fikirlerimizi söyleyemeyecek isek Sosyal'in anlamı ne olur? Sadece sistem tavsiyesine döner bütün konular.

Son düzenleme:
Hak ediyorlar bazen. :D
Fakat yine de çok da kötü bir ortam yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar hep muhalefet. Zamanında biz de girmedik değil. :)

:ROFL: Klavye kavgasına kavga mı derim be. Derdi olan çıkar ring'te karşıma. Başlamadan önce rakip der bana, başladıktan 10 saniye sonra ağabey.

Kişiden kişiye değişiyor aslında. Benim paylaştığım "bu" konuda kavgaya çok açık. Ben ters yada anlayışsız birisi olsam farklı cevap verebilirdim. Ama tam aksine güzel yazısına eşlik ettim. Bahane aranmamalı kavga için.

Bu tarz konuları görmemenin en iyi yolu konu dışına adım atmamak ve birkaç kişiyi engellemek. Böylece suya sabuna dokunmadan, Sosyal'in sadece teknolojiyle ve ilgilendiğiniz kısımlarla alakalı olan bölümlerini görüyorsunuz. Gayet temiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı