Forumdaki kişilere ne oldu?

Yol yaptı yol

Hectopat
Arkadaşlar bir farkındalığımı dile getireceğim, 2-3 yıl önce gayet aklı başında olgun insanlar doluydu özellikle konu dışı forumu. Ama şimdi sanki yaş seviyesi düşmüş gibi geldi bana mı öyle geldi bilmiyorum... Mesela "neşeli enginar" abimiz olsun diğerleri olsun çok iyi olgun insanlar vardı şimdi göremiyorum onları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal'de yaşı küçük kişilerin de bulunması güzel bence. Daha küçükken böyle ciddi bir platformda bulunmak ve kurallara ayak uydurmak büyük bir olgunluk kazandırır kişiye. Tamam fazla küçük kişilerden dilimizin yandığı olmuştu fakat bazı istisnalar dışında kesinlikle olması ve desteklenmesi gereken bir husus bence.

Yazımı tekrar okudum ve yaşı büyük bir kişi gibi konuştuğumu fark ettim, yaşım 17 ve sanırım bahsettiğiniz yaş seviyesini düşüren kişilerden biri de benim :D

Sosyal'de yaşı küçük kişilerin de bulunması güzel bence. Daha küçükken böyle ciddi bir platformda bulunmak ve kurallara ayak uydurmak büyük bir olgunluk kazandırır kişiye. Tamam fazla küçük kişilerden dilimizin yandığı olmuştu fakat bazı istisnalar dışında kesinlikle olması ve desteklenmesi gereken bir husus bence.

Yazımı tekrar okudum ve yaşı büyük bir kişi gibi konuştuğumu fark ettim, yaşım 17 ve sanırım bahsettiğiniz yaş seviyesini düşüren kişilerden biri de benim :D
Ben sizden daha da küçüğüm. :D

Birinin profil fotoğrafında şu varsa 15 yaşından büyük değildir bence.
images (4).jpeg

Geri
Yukarı