Askerlerimizi yakan kişilere ne oldu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülkede olan her korkunç şey gibi bu da unutuldu. 90'lardan beri oğullarının kemiğini isteyen annelerin bile duymamazlıktan gelindiği bir ülkede böyle bir olayın hatırlanması mümkün mü?

IŞİD terör örgütü ise eski gücüne sahip değil. Daha geçen kasım ayında liderleri öldürülmüştü zaten. Tabi artık IŞİD yerine HÜDA-PAR var.

Zaten ilk 20 saniye çırpınıyorlar, anlayınca işe yarmayacağını pes ediyor, sadece ağlıyor ve yere bakıyor.
Askerler zaten çırpınıyor sen videoyu izlemeden neden yorum yapıyorsun? Canları ne biçim yanıyorsa nasıl can çekişiyorlar. Cehennem gibi bir şey.

2016 da yaşanan bir olayı bugün öğrendim, ve ne yazık ki videosunu gördüm. Kafamdan çıkaramıyorum. Bunu yapan adi insanlar yakalandı mı? Şu anda neredeler? Bilenler cevaplayabilir mi?

Nasıl izlediniz? İnternette videosu yok.

Yapanlara da hiçbir şey olmadı, hükümet bunun için de bir şey yapmadı.

Şaka gibi böyle bir olayın cezasız kalması...

Askerler zaten çırpınıyor sen videoyu izlemeden neden yorum yapıyorsun? Canları ne biçim yanıyorsa nasıl can çekişiyorlar. Cehennem gibi bir şey.

Hocam izledim videoyu, zaten canları yanmıyor demiyorum. Bir yerden sonra pes ediyorlar.

Nasıl izlediniz? İnternette videosu yok.

Şaka gibi böyle bir olayın cezasız kalması...
Discord üzerinde birisi atmıştı.

Allahım videoyu yeni izledim ve şu an çok üzgünüm bu olaylar nasıl malum parti tarafından inkar edildi ölümleri çok korkunç ya :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı