Askerlerimizi yakan kişilere ne oldu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
2016 da yaşanan bir olayı bugün öğrendim, ve ne yazık ki videosunu gördüm. Kafamdan çıkaramıyorum. Bunu yapan adi insanlar yakalandı mı? Şu anda neredeler? Bilenler cevaplayabilir mi?

Hiçbir şey olmadı yaptıkları yanlarına kar kaldı. Askerlerimizi bu duruma düşürenler utansın.
E0FD685D-B8FD-4470-A36F-3673A80588B1.jpeg
C1416EC4-3F2A-4D52-A3F8-80CB4B1CFB81.jpeg

Işid yaktı onları bizim siyasilerde inkar ettiler. Tepki almamak için.

Bu başkanlıkta olacak maksimum şey bu işte, umarım değişir 14 Mayıs'ta her şey. Cidden çok üzücü, bir de son videoları çıktı karşıma ne yazık ki. Kafamdan çıkaramıyorum :(

Hiçbir şey olmadı yaptıkları yanlarına kar kaldı. Askerlerimizi bu duruma düşürenler utansın.
Eki Görüntüle 1768728Eki Görüntüle 1768727

Sadece askere gitmişlerdi, hiçbir suçları yoktu...

Bu başkanlıkta olacak maksimum şey bu işte, umarım değişir 14 Mayıs'ta her şey. Cidden çok üzücü, bir de son videoları çıktı karşıma ne yazık ki. Kafamdan çıkaramıyorum :(

Sadece askere gitmişlerdi, hiçbir suçları yoktu...
Savaşta askerler ölür, öldürülür bu normal ama diri diri yakılarak infaz edilmeleri gerçekten korkunç bir olay.

Savaşta askerler ölür, öldürülür bu normal ama diri diri yakılarak infaz edilmeleri gerçekten korkunç bir olay.

Evet, bir de kendilerini Müslüman diyorlar. Ancak işleri insanları infaz etmek. Videoyu gördüğüme çok üzüldüm gerçekten, sadece olayı bilseydim keşke.

Adam askerleri yakanları değilde medyayı tehdit ediyor. Akp işte ne beklersin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Adam askerleri yakanları değil de medyayı tehdit ediyor. AKP işte ne beklersin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gerçekten şaka gibi, umarım kaybederde ülke rahatlar biraz.

Hocam videoyu silin bence alttaki, ban yiyebilirsiniz.

Adam askerleri yakanları değil de medyayı tehdit ediyor. AKP işte ne beklersin?

Evet, bir de kendilerini Müslüman diyorlar. Ancak işleri insanları infaz etmek. Videoyu gördüğüme çok üzüldüm gerçekten, sadece olayı bilseydim keşke.
Askerleri resmen ölüme götürdüler. Bir insana bunu yapan müslüman olabilir mi? Daha gizlenen saklanan neler var kim bilir?

D0EA94AB-0819-4E11-BAD6-B501CCE0431B.jpeg

Askerler can çekişerek ölüyor bir de düşüncesi bile korkunç. Allah ışidcilerin belasını versin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı