Forumdan Banlanan Arkadaşım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Kendisini bana gönderdiği mesaj şu şekilde;

"Merhaba, ben curiousoftech. Hesabım 1 yıl kadar banlanmış. Kural bölümünde maksimum cezanın 1 ay kadar olduğu gördüm. Böyle bir ceza olmaz. (Kötü niyetle atılmış besbelli) Ayriyeten yeni bir hesap açmaya çalıştığımda da üyelik reddediliyor. Bu forumdaki birkaç tane kendini bilmez seviyesiz moderatör bunu yapıyor. İsim vermek istemiyorum. Benim hesabımla veya başka birinin hesabıyla bu şekilde eğlenemez kimse. Bu yazıyı okuyan aklı başına bir moderatör varsa yardımcı olursa sevinirim. Yaklaşık 3-4 aydır aktif olarak kullandığım forumdan bu seviyesiz insanlar yüzünden gidecek değilim. Rica ediyorum @curiousoftech hesabımın banı açılsın veya ceza makul bir seviyeye indirilsin. (1 ay kadar örneğin.) İnisiyatif denen şeyin var olduğunu biliyorum forumda lakin konularda tartıştığımız moderatörlerin kestiği cezayı çekmek zorunda hissetmiyorum ben kendimi. Yer yer moderatörler gereksiz mesaj silmesi, laf dalaşı gibi olaya giriyor ve karşıdaki sinirini bozunca ismini bir kenara not ediyor. Dediğim gibi isim vermeyeceğim. Umarım yardımcı olabilir aklı başında biri. İyi forumlar...

@Tolga Samet

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderasyon Ekibi site düzenini bozduğunu düşündüğü herhangi bir konuda inisiyatif alabilir, buna dayanarak uyarı verebilir veya kullanıcıyı uzaklaştırabilir.

Kural ihlalinde bulunan kullanıcıların yetkileri aşağıda belirtilen sürede ya da yönetim ekibi inisiyatifinde belirlenecek sürede kısıtlanabilir.

İnisiyatif gereği 1 yıl, 3yıl, 10 yıl cezalar verilebiliyor. Bunda bir yanlışlık yok. Ceza alan kişinin yaptığı davranışa göre değişir.

Ben yine de yönetime iletiyorum bu isteği.

Bu forumdaki birkaç tane kendini bilmez seviyesiz moderatör bunu yapıyor. İsim vermek istemiyorum.

Bu yakışmamış ama onu belirteyim. Kimden bahsettiğinin bir önemi yok.

Konuyu inceledim aldığı ceza az bile. Başka bir şey söylemeye gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı