Forumun eskisi gibi olmaması

Ama bunları dışa atınca gayet mantıklı bir proje gibi geliyor bana.

Yönetim ekibi kendi çapında trip/protesto düzenledi :D
Onun yerine telefon onayı yapılması daha tutarlı geliyor. İkili doğrulama sistemine hem telefon da eklenir. Bunu çok kullanan var, bundaki prosedürleri bilmiyorum ama SMS otomasyonu daha ucuza gelir diye düşünüyorum.

Neyin protestosu, düzgün yazı yazamayanlara yönelik bir protesto mu?
Hayır, birisi moderasyon ile ilgili bir konu açmıştı. 70 civarı bir beğeni geldi eleştiriye. Eleştiri de galiba moderasyonu eleştiriyordu işte, nasıl anlatacağımı bilemedim. Emre hocam da sinirlendi protesto etti :D Kuralsız nasıl oluyormuş diye.

Hayır, denetimsiz bir Sosyal'in nasıl olabileceğini gördü herkes. Yoğunluktan dolayı böyle bir şey yapılmaz.
Ben çok bir şey fark etmedim. Rapor sistemini hala eşit sıklıkta kullanıyorum, işin kötüsü Technopat ekibi ne zaman benim iletişimden yazdığım talebime yanıt verecek onu bilmiyorum. En boş günlerinde bile bakmadılar, doluyken hayatta bakılmaz sanırım.

Onun yerine telefon onayı yapılması daha tutarlı geliyor. İkili doğrulama sistemine hem telefon da eklenir. Bunu çok kullanan var, bundaki prosedürleri bilmiyorum ama SMS otomasyonu daha ucuza gelir diye düşünüyorum.
TC yerine telefon doğrulaması mantıklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı