Forumun eskisi gibi olmaması

Ben neden attım beni etiketlemeden önce
Daha e-Devlet koruyamuyor bilgileri Technopat nasıl korusun?
Yazısına attım mizahi anlamda yazdığını düşündüm dostum kusura bakma tamam.
e-Devlet koruyamıyor Technopat nasıl korusun diye düşünmenin doğru olduğunu düşünmüyorum.

Ben 3-4 ay önce bunu hissedip bir yorumumda "Bu foruma sağlam bir temizlik lazım." dediğim için banlandım... bilip bilmeden konuşanı, agresif tavırlar sergileyeni, tartışmanın ne olduğundan bihaber olanı dolmuş foruma... açıkcası, böyle giderse bırakacağım. Fikir özgürlüğü de yok zaten ya mod banlıyor ya fanboyluktan kavga çıkıyor... bakın kavga diyorum tartışma değil...

Ben neden attım beni etiketlemeden önce.
Daha e-Devlet koruyamuyor bilgileri Technopat nasıl korusun?
Yazısına attım mizahi anlamda yazdığını düşündüm dostum kusura bakma tamam.

Bir ara yalanladılar veri sızıntısı yok diye sonradan gerçek çıktı yine. Yani demek istediğim böyle bir olay var.

''Mizahi anlamda yazdığını düşündüm dostum kusura bakma tamam''
sıkıntı değil ayrıca alıştım zaten bugün şişeceğim kadar 😡 🤣 👎 ifadeleri yedim bol bol.

Son düzenleme:
Selamlar sosyal halkı. Bugün bir konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.
Geçen seneye kıyasla forumun yaş ve bilgi seviyesinin düştüğünü düşünüyorum. Birisi hemen bir soruna "format şart" yazabiliyor veya başka bir kullanıcı ise bilip bilmediği konulara "en iyisiymiş" gibi yorum yapabiliyor. Aynı zamanda profilinde 23-24 yazıp da gerçek yaşı 11-13 arası olan (bazen 9-10) kişiler de artmaya başladı. Sizce de bu durum kötü değil mi?
Forumda 2 yıl içinde 14000 mesaja ulaşmış tabiri caizse bilir kişi gibi takınan ancak içi "boş" lara ne demeli...

Eskiyi arıyor insan...

Forumda 2 yıl içinde 14000 mesaja ulaşmış tabiri caizse bilir kişi gibi takınan ancak içi "boş" lara ne demeli...

Eskiyi arıyor insan...
Ben de öyle düşünüyordum ama bir konuda adamın anlaması için tek bir çözümü 10 farklı anlatımla baştan öğretenleri görünce normal geldi. Mesaj sayısı burada hiçbir şey ifade etmiyor. Ne dolu ne boş, kıyas değil.

Bence artık konu kapatılsın çünkü burasıda artık tartıştığımız konulara dönecek biz şikayetçi olup bizde yapmayalım.

Bence artık konu kapatılsın çünkü burasıda artık tartıştığımız konulara dönecek bix şikayetçi olup bizde yapmayalım.
Şuan tartışma olduğunu sanmıyorum, herkes görüşlerini dile getiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı