Forumun kalitesi her geçen gün düşüyor

Açılan saçma konular, eklenen yeni özellikler forumun kalitesini gitgide düşürüyor. Son zamanlarda çok fazlalaşmaya başladı bu konular ve onaylanma sürecinden geçmesi bile garip. Sırf raporlanan mesaj gözüküyor diye rapor atan üyelerin artması, forumun troll kitlesinin fazlalaşması ve konu kalitesinin gitgide düşmesi...
Bu problemler düzelir mi veya ne zaman düzelir bilmiyorum, belki de bazıları tarafından problem olarak bile görülmüyor olabilir, siz ne düşünüyorsunuz eski üyeler?
Aynen moderatörler ayrıca hiç eleştiri kaldıramıyor.

Hocam bomboş konular var anlayamıyorum. Şundan 1 sene önce nokta koymasam günlerce ban atan adminler böyle boş beleş konuları neden onaylıyor? Dün bir tane konu vardı “erkekler çok mu kandırıyor” mu ne öyle bir adı var. Cinsellik desen var cinsiyetçilik desen var abi burası cinsellik forumu mu?Kızlar******.com mu burası çoğu arkadaşım farklı forumlara geçti bu konulara el atılmazsa bu forum çok kullanıcı kaybeder ki kaybetmiş bile. Konu açıyorsun 5 taneden fazla mesaj gelmiyor. Acilen el atılmalı forumdaki kalite yerlerde.

Şu konuya bakar mısınız ya.

Hocam bomboş konular var anlayamıyorum. Şundan 1 sene önce nokta koymasam günlerce ban atan adminler böyle boş beleş konuları neden onaylıyor? Dün bir tane konu vardı “erkekler çok mu kandırıyor” mu ne öyle bir adı var. Cinsellik desen var cinsiyetçilik desen var abi burası cinsellik forumu mu?Kızlar******.com mu burası çoğu arkadaşım farklı forumlara geçti bu konulara el atılmazsa bu forum çok kullanıcı kaybeder ki kaybetmiş bile. Konu açıyorsun 5 taneden fazla mesaj gelmiyor. Acilen el atılmalı forumdaki kalite yerlerde.
Erkekler nasıl kandırıyor diye konu açmış tek amaç sallamak cinsellik kısmını geç hadi 18 yaşından büyükse sorun olmaz da cinsiyetçilik sıkıntıli bir durum ama kapandı o konu zaten.

Sweet Home Technopat. Boy konuları saçma, üste bir başlık sabitle " Erkek isen (Anne boyu+ Baba boyu) ÷ 2 +10" bir daha da böyle konu açanlara ceza ver, kolay bir iş.

Geri
Yukarı