Technopat forumun kalitesi yerlerde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Exelance.

Centipat
3 gündür yaşadığım sorunla ilgili olarak konular açıyorum, tuhaf tuhaf şeyler yazıyorsunuz. Gerçekten çok şaşırdım, çünkü o kadar basit şeyler yazılıyor ki. İnanılmaz derecede komik cevaplar veriliyor. Bilgisayar konusunda hiçbir donanım bilginiz olmadığına şahit oldum. Hata bende, güvenip bu forumdan yardım umdum. Banlayın isterseniz, bunlar gerçekler. Görüntü alamıyorum diyorum, adam HDMI kablosunu monitore taktın mı diyor. Bu kadar komik bir şey olabilir mi? İlk defa bilgisayar kullanıyorum. Okuduğunu anlamayan insanlar burada kaynıyor. Ekran kartında sorun olmadığı halde 'ekran kartı var mı?' diye soranlar mı dersin, 'kart önereyim, bütçe söyle' diyenler mi dersin. Gerçekten çok komik. Admin, takip ettiğim konuları kimseye argo veya küfür içeren bir şekilde açmadım. Verilen cevapların ne kadar komik olduğunu anla. Bu cevapları verenleri banla, IQ seviyeniz düşüktür, forumda işiniz yoktur deyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinizi toplasak bilgisayar konusunda hicbir donanim bilginiz yok.
İnsan kendinin aynasıdır. Bilgi ogrenilir ama senin bu zihniyetinin duzelmesi zor gibi, gule gule. Forum olarak bir sey kaybettigimizi dusunmuyorum. Gonullu olarak buraya zaman ayıran insanların bekledigi tek sey olan saygıyı da saglamayanların isi olmasın burada zaten.

Actiginiz konularda yazilan seylere cevap vermemissiniz burada sinir patlamasi geciriyorunuz. Akil sagliginiz yerinizde mi ve engelli raporunuz bulunmakta mi?

Yazım hatası yok diyip yazım hatası yapmanız ilginç. Ayrıca insanlar iyisiyle kötüsüyle size yardımcı olmaya çalışıyorlar. Belki de çok basit bir sebepten dolayı mavi ekran alıyorsunuz kim bilir ? Ayrıca yardımcı olmaya çalışan kişilere "iq seviyeniz düşüktür forumda işiniz yoktur diyin" de ne demek ? Kusra bakmayın ama siz bu kafa ile o sorunu çözemezsiniz. 1-2 arkadaş için de "Technopat forumun kalitesi yerlerde demeniz". Bu konu nasıl onaylandı bilmiyorum.

Hepinizi toplasak bilgisayar konusunda hicbir donanim bilginiz yok.
O zaman sen bize öğret de bilgilenelim Yüce Exelance.

Okudugunu anlamayan insan kayniyor burasi.
Herkes böyle değil, böyle üyeler var. Her forumda da var, hatta diğer forumlarda daha çok var. O insanlar yüzünden genelleme yapamazsın.

Yazım yanlışı yapana da ban atılır, ağlayıp zırlayacağına gidip yazım kurallarını öğrenebilirsin.

Sevmiyorsan da çıkıp gidebilirsin, güle güle. Gram umrumuzda olmadın açıkçası.

Abuk subuk insanlar yüzünden tüm forumu kötü zanneden bir insansın. Üstün bilgilerinle bir daha bu foruma girmeyip diğer forumlara gidebilirsiniz.

Keşke sen de biraz kaliteli bir şekilde yazsaydın. Arkadaşlar burada yazdıklarımız bir arşiv gibi, zamanla (özellikle teknik destek konuları) bir birikim oluşturuyor. Yazım ve noktalama kurallarına uymamız bu münasebetle önemli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı