Forumun mizah seviyesinin düşük olması

Siz bi' de kırmızı forumu görün. Ona bakınca bu forumun mizah seviyesi Allah katına çıkmış gibi oluyor. Gayet iyi.
Mizah seviyesi ironi idi.

Bu arkadaşı daha önceden göz ardı edecektim zaten hatırlattığı için teşekkürler.
Screenshot_2022-08-14-03-10-35-679.jpg

Mizah seviyesi ironi idi.

Bu arkadaşı daha önceden göz ardı edecektim zaten hatırlattığı için teşekkürler.
Eki Görüntüle 1485068
Hah şimdi belli oldu işte konuyu açma sebebin.
Bir kişi ''haha'' reaksiyonu spamlamış ve sende bunu genelleyerek konu açma gereği duymuşsun.
Lakin hatalı duruma düşmüşsün, burada konu açmak yerine ya üyeyi engelleyip geçmen lazımdı, ya üyeyle sorununu kendi aranda konuşup halletmen lazımdı, ya da modlara rapor etmen lazımdı.

Hah şimdi belli oldu işte konuyu açma sebebin.
Bir kişi ''haha'' reaksiyonu spamlamış ve sende bunu genelleyerek konu açma gereği duymuşsun.
Lakin hatalı duruma düşmüşsün, burada konu açmak yerine ya üyeyi engelleyip geçmen lazımdı, ya üyeyle sorununu kendi aranda konuşup halletmen lazımdı, ya da modlara rapor etmen lazımdı.
Sherlock musunuz hocam nasıl da çözdünüz meseleyi. Bu arkadaşı göz ardı edecektim önceden şimdi tekrar aynı şeyi yapınca göz ardı ettim. Senaryoyu beğendim, olası bir senaryo.

Mizah seviyesi için hayatta tecrübe, müzik, kitap ve film gerekli.

Tecrübe dışarıda ancak herkes kahve içip elinde telefonla takılıyor, müzik elinde ve arkadaş ortamı dinlemediği için çöp edilip auto-tune'a gömülüyor, kitap elinde ama okuma yazması 140 karakter, film de nerede ararsan...

"Nökte."

Geri
Yukarı