Forumun mizah seviyesinin düşük olması

Delusion

Hectopat
Herhangi bir konuda, benim ve birçok kişinin maruz kaldığı düşük mizah seviyesine sahip kitle var. Bu kitle durmadan her mesaja kahkaha atıyor, komik bir durum olmamasına rağmen. Eğer mesajda belirtilen beyan hoşuna gitmiyorsa beğenmeme butonu diye bir şey var. Bazıları nasıl tilt oluyorsa artık profile girip diğer mesajlara da kahkaha atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle katılıyorum. Bunu geçtim, ellerine aldıkları telefon ve tabletlerden her şeyi bırakıp, olur olmaz yorumları raporlayan bir velet kitlesi mevcut. Ya kardeşim işin gücün mü yok? Cevapsız konulara tıkla, adamlar ne sormuşsa, gir Google'a araştır adama çözümünü yaz. Bari insanlara yararın olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, zamanında beğenmeme butonu yoktu. Eski alışkanlıklar kolay değişmiyor zaten.
Geç kalmış bir özellik.

Mizah seviyesinin nedeni çocuklar, ergenler. Ama hahaha atılmasının sebebi olayın komik bulunması değil. Saçmalayan biri varsa hahaha atılması gayet normal.
O normal ama cıvkını çıkaranlar var işte.

Herhangi bir konuda, benim ve birçok kişinin maruz kaldığı düşük mizah seviyesine sahip kitle var. Bu kitle durmadan her mesaja kahkaha atıyor, komik bir durum olmamasına rağmen. Eğer mesajda belirtilen beyan hoşuna gitmiyorsa beğenmeme butonu diye bir şey var. Bazıları nasıl tilt oluyorsa artık profile girip diğer mesajlara da kahkaha atıyor.

Bunun mizahla alakası yok, "ehu ehu sana güldüm ehu ehu" demek amacıyla yapıyorlar.

Açıkçası beğenmeme butonunu kullanmayı sevmiyorum, gülücük atmak daha güzel geliyor.
Forumun mizah seviyesi gerçekten düşük, ben şaka yapamayan birisiyim, beceremeyen yapmasın şu mizahı lütfen ya.

Geri
Yukarı