Forumun saçma sapan kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

camouflage5

Hectopat
Forumun saçma sapan kuralları yüzünden diğer hesabım süresiz banlandı. Yok cümleye büyük harfle başlama yanlış harf koyma saçma sapan kurallar. Bu forumun bana çok yardımı oldu kabul ediyorum ama kuralları çok saçma. Ne yani yanlışıkla yanlış bi harf veya büyük harf koymuş olamaz mıyız yani?

Ya bu forumun güzel yanı bu zaten. Bu kurallar olmasa forumda kalite sıfıra düşer. O kadar ağır bir kural yok. Noktalamadan sonra bir karakter boşluk bırakıp büyük harfle başlıyorsun. 2. Sınıfta öğretiyorlar bunu.

Bu forumun bazı katı kuralları var. Technopat'ı diğer çöp forumlardan ayıran en büyük özellik de bu kurallardır. Kurallara uyarsanız ceza almazsınız bu kadar basit.

Hiç bir yetkilinin, yazım nedeniyle ban atacağını sanmıyorum. Yaptığın yanlışlara bir göz at.

Ayrıca süresiz uzaklaştırma aldıysan bunun yazım hatasıyla ilgisi olmaz. Ya arka arkaya aynı konudan açtın, yada forumda birine hakaret ettin, vb.

Ban sebebine bakıyorum. Türkçe kurallarına uymamak yazıyo. Cezanın kalkacağı tarih ise hiçbir zaman yazıyo.

Sanırım yetkililer seni ard arda uyarmış ama sen uyarıları dikkate almamışsın.

Kaç kere aynı hatayı yaptın? Biz bu kuraldan memnunuz nedeni ile bildirilince. Kendi Türkçe'mize sahip çıkmamız gerekmiyor mu? Milli duygularımız rahatlıktan dolayı yok mu oldu?

Tabi mesela bazı yanlışlıklar yapılmamalı. Sonra biz uğraşıyoruz. İyi düşünülmeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı