Saçma sapan rüyalar görmek

erkekavcisii

Decipat
Selam. Arkadaşlar aklınıza gelen bütün saçma olaylar (bazıları) rüyam oluyor. 10 yıl önceki sevdiğim kızı rüyada görüyorum ve daha saçma şeyler. Normal mi?

Yaşadığın şeyler bilinç altını etkileyebilir. Rahatsızsan bu durumdan psikoloğa git. Altından bir şey çıkar mutlaka.

Rüyada olduğunu fark etme ve bu durumu kontrol etme gibi durumlar söz konusu. Yatmadan önce bazı metotları uygularsan rüyanda kendini kontrol edebilirsin ve böylece onları daha zevkli hale getirmiş olursun.

Benim de bugün rüyam da telefonumu böcekler kaçırıyordu.
Sonra yakup TV bizim eve girip benim kulaklımı çalmıştı sonra muşta ile dövmüştüm sonra uyudum evimizi soymuşlar her yer dağınık filan sonra AK-47 buldum evde sonra dışarı çıkıp evi soyanları AK-47 ile arıyordum sonra başka bir rüyaya geçtim ev toplu haldeydi buzdolabını açıyorum tüm sevdim yicekler içiecekler vardı çok aşırı mutlu olmuştum.

Beni ataturk vuruyordu .d
Profilinizden tarih ile ilgilendiğiniz belli. Normal.

Rüyada olduğunu fark etme ve bu durumu kontrol etme gibi durumlar söz konusu. Yatmadan önce bazı metotları uygularsan rüyanda kendini kontrol edebilirsin ve böylece onları daha zevkli hale getirmiş olursun.
Yani istediğimi yapabiliyor muyum?

Yani istediğimi yapabiliyor muyum?

Bilinç altınla oynuyorsun. Bunu kesinlikle tavsiye etmem. Bir süre sonra gerçekle rüyayı ayırt edemiyebilirsin.

Geri
Yukarı