Forza 4 yüklenen dosyalar görünmüyor

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 2B

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Selamlar, oyunu gece yüklemeye bıraktım ve tahmini bir kapatma süresi ekledim. PC'yi açtığımda dosyaları görmüyordu. Sıfırdan yüklememi istiyor ancak dosyalar yerinde duruyor. Sadece erişim yok bildiğiniz gibi. Ne yapabiliriz buna?

1609660672654.png

Acaba korsan olan nasıl bulunuyor oyunu?
Gizliymiş madem?
Ama korsan indirin diyecem korsan yasak, indirecek başka platform da yok:D
Dosyayı korsan indirip orjinalde yapılmıyor MS Storede.

Dosyalar yerinde olduğu halde kendi indirdiği dosyayı görmüyor hocam. Mutant oyun peşimi bırak.
Yabancılar wsreset.exe denemiş, siz de bir deneyin isterseniz. İnşallah tez vakitte çözülür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve tarih (özellikle saat) düzgün mü?

İnternet hızınız çok yüksek değilse forzayı microsoft storeden indirmek tam bir işkence oluyor.14 mbs internetim var, zamanında beni de kanser etmişti. Neyse ki oyunu idm ile indirme yönetimini keşfederek bu illetten kurtuldum. Siz de denemek istiyorsanız WhatsApp adresimi vereyim, ordan yazın yardımcı olurum.

İnternet hızınız çok yüksek değilse forzayı microsoft storeden indirmek tam bir işkence oluyor.14 mbs internetim var, zamanında beni de kanser etmişti. Neyse ki oyunu idm ile indirme yönetimini keşfederek bu illetten kurtuldum. Siz de denemek istiyorsanız WhatsApp adresimi vereyim, ordan yazın yardımcı olurum.

Özelden yardım yasak hocam. Buradan yardımcı olabilir misiniz o konuda?

Yeni konular

Geri
Yukarı