Forza 5 mi 4 mü?

Her iki oyunu da saatlerce oynamış birisi olarak FH4 derim, özellikle kış mevsiminde kar yağardı çok huşuma giderdi, malum Subaru mevsimi. FH4 'ün kesinlikle bir ruhu vardı. FH5 ise daha iyi olmasına rağmen o hisleri ve keyfi bana asla vermedi. Her şeye rağmen şu anda FH5 oynuyorum.

Her iki oyunu da saatlerce oynamış birisi olarak FH4 derim, özellikle kış mevsiminde kar yağardı çok huşuma giderdi, malum Subaru mevsimi. FH4 'ün kesinlikle bir ruhu vardı. FH5 ise daha iyi olmasına rağmen o hisleri ve keyfi bana asla vermedi. Her şeye rağmen şu anda FH5 oynuyorum.
Bu tam olarak ben. Hala en çok FH5 oynasam bile Paul Walker Supra'mla kış mevsimi yanlayarak FH4 oynamamı özlüyorum.

Üstelik o zamanlar sistemim de iyi değildi ve oyunu en kötü grafik ayarlarında ancak 50-60FPS kaldırıyordu, ona rağmen keyif alıyordum. Şu an FH4 Ultra'da 120FPS, yine de o eski günlerin tadı yok.

Bir şeylere ulaşınca cazibesini kaybediyoruz galiba. 😔

5'i aldım yapma gözünü seveyim😁
Şaka bir yana 5'i almamdaki sebep oyunun daha yeni olması bu sayede oyun güncel kalıyor benim fikrimce, ayrıyeten 5 arkadaşımda olduğundan beraber oynarız da diye aldım Online sunucuları da dolu olur diye düşünüyorum. Hocam fikirleriniz için çok teşekkür ediyorum🫶
4 5'ten daha aktif diye biliyorum, güncelleme de geliyor ayrıca 😃

Bu tam olarak ben. Hala en çok FH5 oynasam bile Paul Walker Supra'mla kış mevsimi yanlayarak FH4 oynamamı özlüyorum.

Üstelik o zamanlar sistemim de iyi değildi ve oyunu en kötü grafik ayarlarında ancak 50-60FPS kaldırıyordu, ona rağmen keyif alıyordum. Şu an FH4 Ultra'da 120FPS, yine de o eski günlerin tadı yok.

Bir şeylere ulaşınca cazibesini kaybediyoruz galiba. 😔
Bende hemen hemen aynı durumu paylaşıyorum. Bence ulaşmaktan ziyade FH5 çok büyük yenilikler sunamadı, üstüne bizden bazı özellikleri de geri alınca durum bu oldu. İngiltere 'nin iklimi ve yolları gerçekten gerçekte de çok zorlu, bunu FH4 bize yansıtmayı başardı. Meksika baktığımız zaman çöl yani kabaca. Yoksa FH3 'ten beri aslında oyun kabaca aynı oyun zaten.

Forza Horizon 4 ile 5 aslında arka arkaya oynamadıkça arada fark hissetmeyeceğiniz bir yapım.
Bu yüzden 4 almak ile 5 almak arasında da dağlar kadar fark olmayacaktır.
Geçenlerde 3'e girdim, o bile 10 dakika sonra eskiliğini unutturuyor.

Geri
Yukarı