Forza Horizon 4 mü Forza Horizon 5 mi?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Bende. Forza Horizon 4 Ultimate Edition var eskiden almıştım. Forza Horizon 5 standard Edition. Game Pass var ama, Forza Horizon 4 araçlar eski galiba BMW hayranı olarak m serisi hepsi modelleri eski mi acaba 2023 modelleri var mı ya da 5. oyunu mu oynayayım satın almak isterim ama. Game Pass de varken standard Edition oynanır mı acaba?

4 Premium vardı iyice oynamıştım, 5 Premium alıp biraz oynadıktan sonra iade ettim. 4'ün makyajlısı gibiydi, konsept de Britanya kadar etkileyici gelmedi.

5'in haritasını hiç sevmedim. Sürekli kendini tekrar ediyor. Sanki biyomlara ayırmışlar haritayı. Çorak arazi - az daha git, plaj - plajdan sola sap orman. Sürekli bu döngüde git-gel yapıyordum. 4 çok daha güzel harita olarak ama grafiksel olarak 5'in gerisinde kalıyor.

Forza Horizon 5 sadece grafiklerinin çoğaltılması onun dışında bir yararı yok bence Forza Horizon 4 al.

FH4 al gec.
FH5'te alınabilir ama yorum atan kişilerin dediği gibi haritası kötü.

Aslında sana bağlı bir tercih. Öyle şehir hayatı yeşillik ingiltere falan filan dersen fh4 oyna.
Ancak ben çöl biyomunu ve genelde güney amerika atmosferini sevdiğim için fh 5 daha çok hoşuma gidiyor. Tabi ben daha önce 100 saat kadar crew 2 de oynamıştım ve harita onda çok büyüktü. Keşke fh 5 de harita büyük ve daha farklı yollar olsa.

Aslında sana bağlı bir tercih. Öyle şehir hayatı yeşillik ingiltere falan filan dersen fh4 oyna.
Ancak ben çöl biyomunu ve genelde güney amerika atmosferini sevdiğim için fh 5 daha çok hoşuma gidiyor. Tabi ben daha önce 100 saat kadar crew 2 de oynamıştım ve harita onda çok büyüktü. Keşke fh 5 de harita büyük ve daha farklı yollar olsa.
Harita da öyle abartı kötü değil sadece farklı bir atmosferi var.

Açık ara Forza Horizon 5 daha iyi bence. Forza Horizon 4'te drift yapmaktan zevk almıyordum adam gibi. Ama Forza Horizon 5'te cidden aşırı eğleniyorum 20 saat oynadıysam 17 saati drift yaparak geçmiştir. Ama ben daha yeni ve daha fazla araba olmasını beklerdim örnek olarak Mercedes araçları beni tatmin etmedi.

Geri
Yukarı