Forza 5 mi 4 mü?

Nurall

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
ASUS RTX 3050
İşlemci
INTEL i3 12100f
Arkadaşlar bir şey danışacağım Steam’de Forza 4 200TL Forza 5 500TL. İkisini de daha önce hiç oynamadım sadece arkaya müzik açıp gerçek araba hissiyatını yaşamak istiyorum ama Forza 5'e 300TL daha fazla vermek beni biraz zora sokacak. Sizce hangisi alınır? İstediğim şeyler:
1-Gerçekçilik, sürüş mekaniği vesaire
2-Grafik
3-Sesler
Forza 5 bu fiyat farkına değer mi?

Bence değmez ama YouTube'da Forza 5 vs Forza 4 araba sesleri grafik vs atırıyorlar oradanda gözüne hangisi güzel gözüküyorsa bakabilirsin ama ben Forza 4 derim.

Evet evet YT'den karşılaştırma videolarına baktım aralarında uçurum fark yok gibi geldi fiyat farkına o kadar değer mi bilemedim.

Ben de Forza 4 var ve hoşuma da gidiyor hala oynayanlarda var Online'si dolu sizin kararınıza kalıyor hangisi olduğu.

İki oyunu da sizin mantıkla oynuyorum. Forza 5 ile 4 arasında bir uçurum yok. Forza 5 parasına Forza 4 Ultimate alabilirsiniz o da bir seçenek.

Sürüş mekaniği neredeyse aynı. Grafikler Forza 5'de daha iyi ancak 4 kesinlikle kötü değil. Forza 5'in motor sesleri daha gerçekçi.

1703949584124.png

Arkadaşlar bir şey danışacağım Steam'de Forza 4 200TL Forza 5 500TL. İkisini de daha önce hiç oynamadım sadece arkaya müzik açıp gerçek araba hissiyatını yaşamak istiyorum ama Forza 5'e 300TL daha fazla vermek beni biraz zora sokacak. Sizce hangisi alınır? İstediğim şeyler:
1-gerçekçilik, sürüş mekaniği vesaire.
2-grafik
3-sesler
Forza 5 bu fiyat farkına değer mi?

Hocam iki oyun arasındaki tek fark birinin sonunda 4 yazıyor diğerinin sonunda 5

Hocam iki oyun arasındaki tek fark birinin sonunda 4 yazıyor diğerinin sonunda 5

5'i aldım yapma gözünü seveyim😁
Şaka bir yana 5'i almamdaki sebep oyunun daha yeni olması bu sayede oyun güncel kalıyor benim fikrimce, ayrıyeten 5 arkadaşımda olduğundan beraber oynarız da diye aldım Online sunucuları da dolu olur diye düşünüyorum. Hocam fikirleriniz için çok teşekkür ediyorum🫶

5'i aldım yapma gözünü seveyim😁
Şaka bir yana 5'i almamdaki sebep oyunun daha yeni olması bu sayede oyun güncel kalıyor benim fikrimce, ayrıyeten 5 arkadaşımda olduğundan beraber oynarız da diye aldım Online sunucuları da dolu olur diye düşünüyorum. Hocam fikirleriniz için çok teşekkür ediyorum🫶
Hocam arkadaşınızla oynayacaksanız verdiğiniz her kuruşa değer emin olabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı