Forza Horizon 3 Demo açılmama problemi

LifeIsGood

Hectopat
Daha fazla  
Açmak için bastığımda bir araç resmi gözüküyor daha sonra ekran kapanıyor ve oyun açılmıyor nasıl düzeltebilirim?

Yanlış Bilgilendirme
C:\Windows\System32\vcruntime140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll C:\Windows\System32\msvcp140.dll C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll C:\Windows\System32\D3D12.dll C:\Windows\SysWOW64\D3D12.dll C:\Windows\System32\XAudio2_9.dll C:\Windows\SysWOW64\XAudio2_9.dll

Silin ve bunları yükleyin:
DirectX İndirme Aracı

Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center

Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center

Son düzenleyen: Moderatör:
D3D12'yi silmek için taskmgr.exe'yi yani görev yöneticisini iptal edince diğer dosyaları silerken kapatmam istenen uygulamaları kapatmada sıkıntı yaşadım sonra Unlocker programıyla sildim. Şuan Görev Yöneticisi d3d12 hatası verip açılmıyor. Directx yazılımını çalıştırıyorum hiçbir güncelleme yapmıyor Directx has beed installed already diyor. Oyun hala çalışmıyor :S

Dediğiniz işlemi yaptım. d3d12.dll dosyası hala eksik olduğundan şuan görev yöneticisi de oyunu da açamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı