Forza Horizon 3 Demo açılmama problemi

LifeIsGood

Hectopat
Daha fazla  
Açmak için bastığımda bir araç resmi gözüküyor daha sonra ekran kapanıyor ve oyun açılmıyor nasıl düzeltebilirim?

D3D12.DLL'i sildirmek nasıl bir mantık anlamış da değilim. D3D12.DLL nasıl silindi onu hiç anlamadım. Windows güncellemesi ile tekrar yüklenebilir o DLL. Eğer yüklenmezse bağlanıp bakacağım. Windows güncelleyin.

D3D12.DLL'i sildirmek nasıl bir mantık anlamış da değilim. D3D12.DLL nasıl silindi onu hiç anlamadım. Windows güncellemesi ile tekrar yüklenebilir o DLL. Eğer yüklenmezse bağlanıp bakacağım. Windows güncelleyin.
Windows'u güncelle dedim ama zaten güncel diyor en son güncellemeyi de 2 gün önce yapmış sorun düzelmiyor. O bana sil deyince bende ne yaptım ne ettim zar zor sildim :S

Tamamdır. BIOS güncelledikten sonra hala servisler çalışmıyorsa tekrar TW şifre verin. Zorla D3D12.DLL silmeniz olumsuz etki yaratmış sistemde. Servisleri görev yöneticisinden kapatmak da...

Windows 10 başlangıç onarmayı kullanarak DLL sorununu çözdüm. Ancak oyun hâlâ çalışmıyor bir miktar açılıyor sonra kendi kendine kapanıyor olmuyor yapacak bir şey yok. Çocuk hasta konuşamıyor 1 aydır bana eliyle direksiyon işareti yapıp şu oyunu gösteriyor 5 tane araba yarışı yükledim yok illa bunu istiyor heves etmiş bana da kafayı yedirtti. Sanırım Windows kaynaklı yapacak bir şey yok.
Logfile.PML
@Mr.Acar @recep Baltas Abi şunu çözelim ne olur. Çocuk kafadan rahatsız ailesine zulüm oluyor onlarda bana yöneliyor yapamıyorum açılmıyor oyun.
Oyun çalışmıyor dediğimde klavyeye yumruk atıyor, nasıl bir şeyle uğraşıyoruz Allahım sabır ver.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksik DLL dosyalarını bu araçla kurabilirsiniz:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı