Forza Horizon 3 vs The Crew 2

FH 4dü önermişsiniz çok güzelde ben öyle yarış oyunları çok oynayan biri değilim o yüzden kiralamak bana uygun değil, satın almak için ise çok pahalı. Bilgisayarımda kurulu olan bir yarış oyunu olsun ve olmuşken doğru dürüst bir şey olsun istedim. Araştığıma göre The Crew 2 için sürüş açısından çok keyifli olmadığını söylüyorlar. Farklı araba kullandığın zaman arabanın türüne göre o farklılığı hissettirmiyormuş. Eğer cidden o hissi vermiyorsa GTA 5 oynarım veya ayarlayabilirsem ara sıra stres atmalık NFSnin eski oyunlarına bakarım. Forza Horizon 3'ünde The Crew 2'den aşağı kalır yanı yoksa onu da almaya değmez. Bunlara kıyasla alınacaksa Forza Horizon 4 alınır fakat ben o kadar ciddi oyuncu değilim, direksiyon setim yok klavyeyle oynuyorum. Kısacası çok pahalı.
Peki bu oyunların bir kaçını deneyenler varsa bu oyunların birbirine karşı artıları ve eksilerinden bahseder misiniz?

FH2 3 ve 4'ü oynadım. The Crew 2'yi de oynadım. Horizon 3 oynadığım an işte araba mekaniği budur dedim. Sürüş desteklerini kapattım ve 5 dakika sonra drift yapmaya başladım. Aracın mekaniklerinin hissi bence şu ana kadar yapılmış bütün yarış oyunlarından daha güzel. The Crew 2'ye gelirsek sürüşü NFS Underground 1 oynarken ki gibi. Ayrıca çok büyük eksisi olarak her aracın belli bir özellikte olanını almak zorundasın. Mesela normal bir araba alıp virajlarda kaydıra kaydıra gidemessin illa ki drift aracı almak zorunda bırakıyor bu da her tip aracın sürüşünün farklı olduğunu belirtir. Başka sorularınız var ise bildiğim kadarı ile hepsini cevaplayabilirim.

FH2 3 ve 4'ü oynadım. The Crew 2'yi de oynadım. Horizon 3 oynadığım an işte araba mekaniği budur dedim. Sürüş desteklerini kapattım ve 5 dakika sonra drift yapmaya başladım. Aracın mekaniklerinin hissi bence şu ana kadar yapılmış bütün yarış oyunlarından daha güzel. The Crew 2'ye gelirsek sürüşü NFS Underground 1 oynarken ki gibi. Ayrıca çok büyük eksisi olarak her aracın belli bir özellikte olanını almak zorundasın. Mesela normal bir araba alıp virajlarda kaydıra kaydıra gidemessin illa ki drift aracı almak zorunda bırakıyor bu da her tip aracın sürüşünün farklı olduğunu belirtir. Başka sorularınız var ise bildiğim kadarı ile hepsini cevaplayabilirim.
Aynen dediğin gibi bende The Crew 2'nin nfsnin eski oyunlarının hissiyatını vereceğini düşündüm. The Crew 2'yi steamden satın olmuş olsam bile UPlay kurulu olması gerekiyor mu?
FH4 görebileceğiniz en optimize oyun, FH3 yerine tercih edilebilir sistem özellikleri sorunsa. Tavsiyem XBOX beta ile oyunu oynamanız hem aylık 15 tl hemde tek oyun almamış oluyorsunuz.
Xbox betadan oyun oynamak için sistem gereksinimin önemi yokmu? Yeni zamanlarda duyduğum Geforce Now olayı gibi birşey mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı