Forza Horizon 3 vs The Crew 2

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar Forza Horizon 4 benim için çok pahalı olduğu için ve sistemimin kaldırmayacağını düşündüğüm için karşılaştırmaya dahil etmiyorum. Sizce FH3 mü, The Crew 2 mi? Hangi oyun oynanış açısından daha iyi? Tarafını tuttuğunuz oyunun sizce en önemli özelliği hangisi?

FH4 görebileceğiniz en optimize oyun, FH3 yerine tercih edilebilir sistem özellikleri sorunsa. Tavsiyem XBOX beta ile oyunu oynamanız hem aylık 15 tl hemde tek oyun almamış oluyorsunuz.

FH4'ü 6 aydır ayda 5 TL'ye oynuyorum. Önce ilk 3 ay toplam 5.90 TL'ye aldım sonra Ultimate paketini alıp yine 3 ay kullandım. Halen daha kullanmaya devam ediyorum.

Ayrıca arkadaşın dediğine katılıyorum FH4'ün optimizasyonu gerçekten çok iyi. FH3'ü kaldırabilecekse sisteminiz 4. oyunu da kaldırır muhtemelen. Yok illa ikisinden birini oynayacağım diyorsanız FH3 derim Crew serisi beni pek çekmiyor.

FH4 görebileceğiniz en optimize oyun, FH3 yerine tercih edilebilir sistem özellikleri sorunsa. Tavsiyem XBOX beta ile oyunu oynamanız hem aylık 15 tl hemde tek oyun almamış oluyorsunuz.
Hem de ilk ay sadece 5.90 TL!
Dediğiniz şey mantıklı, peki normal şartlarda satın alıcak olsanız hangisini alırsınız FH3 mü TC2 mi?

The Crew serisi bana göre ölü bence. Saçma bir oyun mekaniği var. Forza Horizon 4, 3'e göre daha iyi optimizasyonda.

Forza Horizon 3'ün bilgisayar sürümü için olan optimizesi berbat ötesi gibidir. Durduk yere oyun 60 FPS çalışırken düşer kırka kırk beşe. Konsolda oynayacaksanız Forza Horizon 3 alınır. The Crew 1'i oynamadım, ikinci oyununu free weekend boyunca deneyimleme şansı yakaladım. Oyunu klavyede oynamama rağmen ilgimi çektiğini söyleyebilirim. Optimizasyonuda bana iyi geldi açıkçası, durduk yere droplar pek yaşamadım. Haritası da oldukça devasa, gez gez bitmiyor doğrusu. Soruya gelecek olursak, The Crew ilk oyununu dediğim gibi oynamadım fakat Forza Horizon 3'ü PC sürümünde %100 bitirmiş biri olarak söyleyebilirim ki, ben tavsiye etmiyorum açıkçası. Yine de son karar sizin, alacaksanız da diğer iki genişletme paketiyle birlikte almanızı şiddetle tavsiye ederim. Özellikle Hot Wheels olan benim çok hoşuma gitmişti. Forza Horizon 3 hakkında merak ettiğiniz herhangi bir şey mevcutsa sorabilirsiniz.

Arkadaşlar Forza Horizon 4 benim için çok pahalı olduğu için ve sistemimin kaldırmayacağını düşündüğüm için karşılaştırmaya dahil etmiyorum. Sizce FH3 mü, The Crew 2 mi? Hangi oyun oynanış açısından daha iyi? Tarafını tuttuğunuz oyunun sizce en önemli özelliği hangisi?
crew 2 aldım, beni hiç sarmadı uzun zamandır hiç birdaha oynamadım. Grafikleri günümüze göre yeterli değil ve çok arcade havası var. Yarış oyunlarına need for speed serisiyle başlamış birisi olarak konseptini beğenmedim. Forza horizon 4 uygun bir fiyata bulabilirseniz onu öneririm.

FH 4dü önermişsiniz çok güzelde ben öyle yarış oyunları çok oynayan biri değilim o yüzden kiralamak bana uygun değil, satın almak için ise çok pahalı. Bilgisayarımda kurulu olan bir yarış oyunu olsun ve olmuşken doğru dürüst bişey olsun istedim. Araştığıma göre The Crew 2 için sürüş açısından çok keyifli olmadığını söylüyorlar. Farklı araba kullandığın zaman arabanın türüne göre o farklılığı hissettirmiyormuş. Eğer cidden o hissi vermiyorsa GTA 5 oynarım veya ayarlayabilirsem ara sıra stres atmalık nfs nin eski oyunlarına bakarım. Forza Horizon 3'ünde The Crew 2'den aşağı kalır yanı yoksa onuda almaya değmez. Bunlara kıyasla alınacaksa Forza Horizon 4 alınır fakat ben o kadar ciddi oyuncu değilim, direksiyon setim yok klavyeyle oynuyorum. Kısacası çok pahalı.
Peki bu oyunların bir kaçını deneyenler varsa bu oyunların birbirine karşı artıları ve eksilerinden bahseder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı