Forza Horizon 4 18 saat iade etmenin bir yolu var mı?

Arkadaşlar oyunu 31 Mart günü satın aldım ve severek oynadım. Oyunu 92 TL'ye aldım ve şu an oyun 60 TL. Oyunu 18 saat oynadım acaba iade etmemin bir yolu var mı? 1.5 hafta biriktirmek için uğraştım şimdi daha ucuza görmek içimi yaktı. Zaman ayıran herkese teşekkür ederim.
Steam 2 hafta içinde oyun indirime girerse diye bir iade politikası vardı sanırım. Bi bak istersen.

Arkadaşlar oyunu 31 Mart günü satın aldım ve severek oynadım. Oyunu 92 TL'ye aldım ve şu an oyun 60 TL. Oyunu 18 saat oynadım acaba iade etmemin bir yolu var mı? 1.5 hafta biriktirmek için uğraştım şimdi daha ucuza görmek içimi yaktı. Zaman ayıran herkese teşekkür ederim.

Bende aynı sorundan müzdaripim ama 45 saat oynadığım için kendimi avutmaya çalışıyorum en azından :/

Satın aldıktan 14 gün sonra veya 2 saat oynayınca iadeyi kabul etmiyorlar. Sadece bir keresinde GTA 4'ü optimizasyon sorunlarından oynayamamıştım. 2.5 saati geçmesine rağmen oyun ayarlarıyla uğraşırken bu sürenin geçtiğini söyledim, iade talebini kabul etmişlerdi. 18 saat için pek mümkün değil.
Hocam bende o sorunu yaşadım. Ben iade edemedim ama 3 saat falan düzeltmeye çalıştım tam optimizasyonu hallettim kayıt için Windows Live istiyordu bir daha da yüzüne bakmadım oyunun.

Knk oyunun iliğini kurutmuşsun iade o kadar saate almazlar :)

Eğer 14 günü geçmediyse hatalı oyunladın iadesini kabul ediyorlar. Sherlock Holmes oyunlarından birisiydi hatırlamıyorum bir kapıdan girince oyun baştan başlıyordu bende 3-4 saat uraşıp iade talebi oluşturmuştum :D iade talebim baya açıklayıcıydı ve kabul edildi ama mesela Star Wars Clone Wars: Republic heroes oyununu satın aldıktan 3 ay sonra indirmiştim. Oyun açılmıyor :D 3 ay geçtiği için kabul etmediler.

Bende aldım forzayı bu arada. Ürün çok erken indirime girdiği için aradaki farkı istemeyi düşünüyorum sende deneyebilirsin şansını.

Fallout 4'ü 2 saat 30 dakika oynamama rağmen edememiştim. Bence bi' deneyin ama olacağını sanmıyorum.

Steam ekibi çok fazla iade edilen bir oyun olsa ve 3-4 saat oynasanız iade eder ama bu kadar az iade edilen bir oyunu iade etmezler. Ben de 4 saat oynamıştım iade edilmedi. 70 TL zarardayız. Forza konusunda.

Mesela PES 2021'i 4.5 saat oynamıştım iadesi kabul edilmişti. Çok tuhaf.

Yeni konular

Geri
Yukarı