Forza Horizon 4 59,80 TL!

Arkadaşım zaten hediyeyi kabul etti, iade alabilir miyim?​

On dört gün içerisinde satın alınmış ve hediyeyi alan kişi tarafından iki saatten az oynanmış herhangi bir hediye için iade söz konusu olabilir.

Not: Bir Steam Hediyesi için iade talep etmek için ilk olarak hediyeyi alan kişinin iadeyi ve ürünün hesabından kaldırılmasını kabul etmesi gerekmektedir.
  • Hediye sahibi burada belirtildiği gibi geri iade talebi isteyerek işlemi başlattı mı?
  • İade talebi, hediyeyi alan kişi tarafından kabul edildikten sonra help.steampowered.com'a gidin ve bir iade isteği oluşturun.

Arkadaşım zaten hediyeyi kabul etti, iade alabilir miyim?​

On dört gün içerisinde satın alınmış ve hediyeyi alan kişi tarafından iki saatten az oynanmış herhangi bir hediye için iade söz konusu olabilir.

Not: Bir Steam Hediyesi için iade talep etmek için ilk olarak hediyeyi alan kişinin iadeyi ve ürünün hesabından kaldırılmasını kabul etmesi gerekmektedir.
  • Hediye sahibi burada belirtildiği gibi geri iade talebi isteyerek işlemi başlattı mı?
  • İade talebi, hediyeyi alan kişi tarafından kabul edildikten sonra help.steampowered.com'a gidin ve bir iade isteği oluşturun.
Ben alalı neredeyse bir 1.5 ay olmuştur. Oyunu 8 saat oynadım. Şanssızlığın dibi işte bu. Keşke almasaydım direk. Şu an Ultimate Edition oynuyor olacaktım.

Yan hesabımdı zaten. Şuan oyunu nereden iade işlemi başlatabilirim ?

Paranın gelmesine gerek yok hocam yan hesap benim zaten.
Para oyunu hediye olarak yollayan hesaba gelir. Öncelikle oyunun olduğu hesaptan destek kısmına gelip FH4'ü iade etmek istiyorum'a basması gerek. O kutucuğu işaretledikten sonra asıl hesaptan desteğe gelip sen de iade etmelisin.

Yan hesabımdı zaten. Şuan oyunu nereden iade işlemi başlatabilirim ?

Paranın gelmesine gerek yok hocam yan hesap benim zaten.
1617903987825.png

Sanırım burası.

Yeni konular

Geri
Yukarı