Çözüldü Forza Horizon 4 Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saY

Kilopat
Oyunu yaklaşık 1 buçuk ay önce 1 aylık Xbox Game Pass alıp indirmiştim ve 2 haftadır oynayamıyordum ama oyunu silmemiştim. Bugün aynı hesaba 2 aylık daha Xbox Game Pass satın aldım ve oyunu açmaya çalıştım. Oyun başlıyormuş gibi olup gri bir ekran çıkıyor, bir süre sonra ise kapanıyor. (Aşağıda resmi var)

1566331430662.png

Bunun sebebi ne olabilir ve nasıl düzeltilebilir? Process Monitör ile aldığım log kayıtlarını aşağıya bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Store bu konuda çok kötü. Oyunu onarma gibi bir şansınız yok. Maalesef oyunu tamamiyle silip yeniden indirmek durumundasınız, aynı problemi bu şekilde çözmüştüm. Tüm dosyaları silmeyi unutmayın.

Konu eski ancak hala acamayan var ise diye yazıyorum. Forza fix 2 programını ındırın. oyuna girerken + tusuna basın acılacaktır.

Bende de oyunu ilk satın aldığımda böyle bir resim geliyordu, çok şaşırmıştım oyun açılmayınca fakat 15 saniye sonra resim kapanıyor ve oyun açılıyor.

Kardeşim o visual c++ 2019 yüklü olmadığından kaynaklıdır. En iyisi bir siteden yükleyip kurmak, ve oyunu çalıştırmak. O da olmazsa, microsoft canlı hizmete başvur.
Abi visual c++ 2019 yüklersen %98 çalışma şansı var. Eğer yine olmazsa, microsoft Canlı Hizmet'e başvur.

Yeni konular

Geri
Yukarı