Forza Horizon 4 depolama alanı azalıyor

gojofaniyim

Femtopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 oynarken bir şey fark ettim oyunu ne kadar oynarsam depolamamda 2-4 GB'lık azalma oluyor kapatınca tekrar eski haline dönüyor. Virüs taraması yaptım hem Kaspersky hem Malwarebytes virüs olacağını sanmıyorum sürekli bir şeyde indirmiyorum.

Virüsle alakası yok hocam sanal bellek açık büyük ihtimalle RAM'in yetmediği halde depolamayı RAM olarak kullanıyor oyun kapayınca da geri eski haline dönüyor.

Virüsle alakası yok hocam sanal bellek açık büyük ihtimalle RAM'in yetmediği halde depolamayı RAM olarak kullanıyor oyun kapayınca da geri eski haline dönüyor.

Nasıl kapatacağım veya zarar verir mi bu bilgisayara.

1714078100352.png

1714078115143.png

Yok hocam zarar vermiyor, ben de açık kullanıyorum. Depolamadan falan yemiyor zaten oyunu kapayınca eski haline dönüyor.

Tamamdır hocam korkmuştum içime su serptiniz.

Yok hocam zarar vermiyor, ben de açık kullanıyorum. Depolamadan falan yemiyor zaten oyunu kapayınca eski haline dönüyor.

Hocam şimdi tekrardan oyundan çıktım bilgisayarı kapatacaktım fakat baktığımda bu sefer 202 GB kaldığını gördüm 1 GB gitmiş neden acaba?

Tamamdır hocam korkmuştum içime su serptiniz.

Hocam şimdi tekrardan oyundan çıktım bilgisayarı kapatacaktım fakat baktığımda bu sefer 202 GB kaldığını gördüm 1 GB gitmiş neden acaba?

Bilgisayarı açıp kapattım tekrar 203 GB oldu hocam birazcık açıklama yapsanız çok cahilimde bu konularda ayrıca takıntımda var emin olamadım ne olduğu konusunda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı