Çözüldü Forza Horizon 4 dokular bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufcan06

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, oyunda resimde olduğu gibi görüntü bozulması oluyor sebebi nedir? Ultra ayarlarda oynuyorum oyun HDD'ye yüklü onunla alakalı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• 1664297406770.png
    1664297406770.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 47
Çözüm
Driverı 517.48 sürümüne güncelledim şimdilik sorun çözülmüş gözüküyor vaktini ayıran herkese teşekkürler.
Hocam yüzde 98 sebebi, ekran kartı sürücünüzden kaynaklı. Bende aynı sorunu forza 5 de yaşıyordum uzun araştırmalarım sonucu Nvidia sürücüsünden olduğunu fark ettim. Şuan sizde hangi sürüm yüklü bilmiyorum ama 510 veya 520 li sürümleri yükleyin. Tavsiyem 510.. sürümünden başlayın rastgele. Çözüme kavuşursunuz..

Hayır sadece Witcher ve tomb rider da denedim ama böyle bir şey olmuyor.
Oyun dosyaları eksik olma ihtimali var. Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin isterseniz. Yada ekran kartı sürücünüz ile alakalı olabilir.

Oyun orijinal mi?

Evet Steam üzerinden almıştım.

Hocam yüzde 98 sebebi, ekran kartı sürücünüzden kaynaklı. Bende aynı sorunu Forza 5 de yaşıyordum uzun araştırmalarım sonucu NVIDIA sürücüsünden olduğunu fark ettim. Şu an sizde hangi sürüm yüklü bilmiyorum ama 510 veya 520'li sürümleri yükleyin. Tavsiyem 510.. Sürümünden başlayın rastgele. Çözüme kavuşursunuz.

GTX 1650 var driver sürümü 512.15

Yeni konular

Geri
Yukarı