Forza Horizon 4 ekran donuyor ses geliyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart : Msi Gaming 7 Z97
İşlemci : Intel i7 4790k
Ram : Kingston Savage 8Gb 1600 Mhz
Ekran Kartı : Msi Gaming 4 R9 380 x 2
Meslek
Lojistik Filo Yöneticisi
RAM
Kingston Savage 16Gb 1600 Mhz (8+8)
Ekran kartı
Msi Gaming 4 R9 380 x 2
Anakart
Msi Gaming 7 Z97
İşlemci
İntel G 3258
Dün oyunu yükledim M.2 SSD'ye ilk başta 3 yarış hiç sorun yaşadım ama artık sokakta sürerken bile görüntü donuyor ama müzik sesi devam ediyor. Görüntü donduğunda lastiklerin kayma sesi geliyor.

Diğer konularda NVIDIA sürücülerinden bahsedilmiş ama benim ekran kartı AMD. En son sürücü yüklü. Alt+Tab yapınca bilgisayarı kullanabiliyorum. Görev yöneticisinde yanıt veremedi yazmıyor normal çalışıyor.

Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?Denemediyseniz oyun dosyalarını doğrulayıp eksik dosya olup olmadığının bilgisini verebilir misiniz?

Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? Denemediyseniz oyun dosyalarını doğrulayıp eksik dosya olup olmadığının bilgisini verebilir misiniz?

Tekrar mı yükleyeyim o nasıl yapılıyor?

Steam'den indirdim.
Kütüphaneden oyunu bulun.Sağ tıklayın oradan Özellikler kısmına gelin.Açılan sekmede sol tarafta oyun dosyaları gibi bir seçenek olması lazım yanlış hatırlamıyorsam en alttaydı.Oradan dosyaların bütünlüğünü doğrulayın lütfen

Kütüphaneden oyunu bulun. Sağ tıklayın oradan özellikler kısmına gelin. Açılan sekmede sol tarafta oyun dosyaları gibi bir seçenek olması lazım yanlış hatırlamıyorsam en alttaydı. Oradan dosyaların bütünlüğünü doğrulayın lütfen.

Yine aynı silip tekrar yükledim değişen bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı