Forza Horizon 4 Eliminator moduna geç bağlanıyor

183206

Megapat
Makaleler
1
Eliminatore girdiğimde çok geç bağlanıyor ve ben bağlandığımda çoktan en az 1 dakika geçmiş oluyor, alan daralmış millet 5-6 seviye arabalar almış hatta oyunda 30 araba kalmış. İlk aldığımda böyle bir sorun yoktu fakat uzun zamandır bu problem var. Zaten girmiyorum diye önemsemiyordum fakat şu an oynamak istiyorum, nasıl düzeltebilirim? İnternette hiçbir yerde çözümünü bulamadım.

Hocam Xbox uygulamasından DNS ayarlarınızı sıfırlayıp tekrar deneyin.

Hocam PC yanımda değil. Xbox uygulamasını açın. Ağ ayarları olması gerekir. Oradan bağlantıyı düzenleyin. DNS kaynaklı sunucu bağlantısı problemi. Pek çok kişi yaşayabiliyor.

Hocam PC yanımda değil. Xbox uygulamasını açın. Ağ ayarları olması gerekir. Oradan bağlantıyı düzenleyin. DNS kaynaklı sunucu bağlantısı problemi. Pek çok kişi yaşayabiliyor.
Teredo'yu sıfırladım ve tekrardan düzelttim CMD ile, fakat sorunum devam ediyor geç oyun buluyor ve oyunun ortasında anca bağlanıyor. Bahsettiğiniz DNS ayarının nerede olduğunu bulamadım. Windowsun Xbox ağı programına girince bağlandı diye gözüküyor bir sıkıntı yok yani ama düzelt ve yeniden denetle butonlarına sırasıyla basınca teredo bulunamadı hatası veriyor. Ama düzelte basmadan istediğim kadar yeniden denetleyeye basayım bir sıkıntı yok.

Hocam Xbox uygulamasında olması gerekir. Ben size bir yazı bırakayım. Bu olay tam bir dert.
.

Hocam Xbox uygulamasında olması gerekir. Ben size bir yazı bırakayım. Bu olay tam bir dert.
.
Yazıdakileri uyguladım, Xbox ağı sekmesinde Nat türünün açık olması gerekirken yanında orta yazdığını farkettim. Onun dışındakiler bağlandı ve çalışır durumda.
Ethernet ağlarından DNS ayarlarını 8.8.8.8 8.8.4.4 olarak değiştirmeyi denedim fakat bu da işe yaramadı. Hala Eliminator'e geç bağlanıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı