Forza Horizon 4 etkinliklerde, garajdaki arabaların neden tekrar satın aldırıyor?

Mandalorian54

Hectopat
FH4'te sezon etkinliklerine yarış serilerine girdiğimde, yarış için belli araba seçenekleri oluyor. "araç al" seçeneği ile bu araçları görebiliyorum ama bazı araçlar garajımda olmasına, "araç al"a girdiğimde de "eldeki" olarak gözükmesine rağmen seçtiğimde tekrar ödeme yaparak almamı istiyor. Garajımda var olan arabayı neden seçemiyorum ve aynı arabayı bana tekrar satın aldırıyor çözemedim.

Dosya Ekleri

• FH4-2.png
    FH4-2.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 25
  • FH4-1.png
    FH4-1.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü oyun senden belirlediği seviyede ki arabayı kullanmanı istiyor Sende modifiye ettiğin için kullanamıyorsun.
Teşekkürler... Deneme yanılmayla tam olarak öğrendim, Hazır ayarları kullanırsan yarışta aracı kullanamıyorsun çünkü hazır ayarlar aracını çok fazla yükseltiyor. Yarışta A sınıfı arabalar varsa arabanı A Sınıfından çıkmayacak şekilde modifiye edebiliyorsun ama aracı modifiye ile bir üst sınıfa çıkartırsan o zaman o yarış için elinde var olan aracını kabul etmiyor ve sana tekrar araç aldırtıyor.

Teşekkürler... Deneme yanılmayla tam olarak öğrendim, Hazır ayarları kullanırsan yarışta aracı kullanamıyorsun çünkü hazır ayarlar aracını çok fazla yükseltiyor. Yarışta A sınıfı arabalar varsa arabanı A Sınıfından çıkmayacak şekilde modifiye edebiliyorsun ama aracı modifiye ile bir üst sınıfa çıkartırsan o zaman o yarış için elinde var olan aracını kabul etmiyor ve sana tekrar araç aldırtıyor.
Rica ederim. Evet aynen öyle oluyor.

Geri
Yukarı