Forza Horizon 4 gerçekçiliği

Grafik beğenisi görecelidir. Ben araç modellemelerini beğeniyorum. Fiziklere gelirsek Forza ne bir NFS kadar Arcade, ne de Gran Turismo kadar simültane. PS4'te Gran Turismo'yu açtım 2 saat olmadan diski çıkarıp sattım. NFS'ler zaten artık mobil oyun gibi fiziklere sahip. Forza ise ikisinin tam ortasında yer alıyor bence. İkisinden de yeteri kadar konularak çok güzel oynanış elde edilmiş oyunda. Virajlara girerken yavaşlamak zorundasınız, nitro yok, ancak dönmek için de 30 km/h hıza düşmek zorunda değilsiniz. Bence en olması gerektiği gibi.

Bu örnek biraz abartı olduğu için eğlenmek amacıyla attım. Genel oynanışta, çoğu araçta bu mümkün değil. Gerçekçi bir oyunun olması gerektiği kadar gerçekçi olduğu bir oyun olduğunu düşünüyorum ve oyunu seviyorum. :)

Direksiyonda ise iyi bir direksiyona ve iyi hassasiyet ayarlarına ihtiyacınız var. Klavye ile oynanacak oyun değil bu. :D

Oyun yüklenmiyordu ancak çözdüğüm hata için konu açmıştım: Çözüm: Microsoft Store indirmenin baştan başlaması

Ferrari 599XX Evo aracını ise müzayedede denk düşürerek 8 milyona alabiliyorsunuz. Biraz uğraş lazım sadece. Değer mi? Bence değmez. Sadece maksimum hıza çıkıyor, sıfır görsellik ve oynanış. Onun yerine 434 km/h Supra kullanıyorum, en azından anında 400'e çıkmıyor araç. :D

Arkadaşlar 27 bildirim gelmiş umarım elimden geldiğince cevaplayabilmişimdir. :D Sistemim 3200G APU sistem. 1080P Medium (araç kalitesi Yüksek) ayarlarda 40-45 FPS ile oynayabiliyorum.

Merhaba, oyunda 329 saatim var. Bir arkadaşım ile beraber dereceli takım macerası girip gidebildiğimiz kadar yüksek ranklara ulaşmaya çalışıyoruz. Arkadaş eklemek isterseniz diye hesabımın ismini bırakıyorum. İyi günler :D.

1612337057241.png

Geri
Yukarı