Forza Horizon 4 için gamepad tavsiyesi

En arkada ki yarım basabildiğin tuşlar.

Hocam bu tak çalıştır mı? Yani Forza'da ek programa ihtiyaç olmaz değil mi?

Hocam alacağınız ürünün X input desteği sağlaması lazım, en az F310 öneririm ama onun yerine bütçe artıyorsa Pusat Pro en iyisi, ben de Forza için aldım, bütçem sizin gibi düşüktü ama yükseltmek zorunda kaldım, replikalara güven olmuyor. Snopy aldım ilk bütçe düşük olduğu için 2 gün sonra iade ettim.

Hocam alacağınız ürünün X input desteği sağlaması lazım, en az F310 öneririm ama onun yerine bütçe artıyorsa Pusat Pro en iyisi, ben de Forza için aldım, bütçem sizin gibi düşüktü ama yükseltmek zorunda kaldım, replikalara güven olmuyor. Snopy aldım ilk bütçe düşük olduğu için 2 gün sonra iade ettim.
Galiba F310' da X input desteği var. Büyük ihtimalle F310 alacağım.

Vatan'dan aldığınızın orijinal kol olması gerekmez mi?
Şu an piyasada kırmızı kutulu satılan XBOX 360 Gamepad'i orijinal ürün değil ne yazık ki. Orijinal ürün sadece 2.elde bulunabilir. Kablosuz olan da dahil bu dediğime.
Not: Kendim de kırmızı kutulu olanı kullanıyorum.

Galiba F310' da X input desteği var. Büyük ihtimalle F310 alacağım.
Konuyu hortlatmış olacağım kusura bakmayın.Aldınız mı acaba F310 ? Memnun musunuz Forza Horizon 4'te ? Ben de almayı düşünüyorum çünkü de.

Evet, memnunum ama titreşim de olsaydı fena olmazdı. Onun dışında gayet güzel bir gamepad.
Peki şey de sorabilir miyim? Forza Horizon 4'te yarım gaz yarım frene basabiliyor muyuz tetik tuşları ile ?

Geri
Yukarı