Çözüldü Forza Horizon 4 Logitech F310'u görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
X konumuna alıp deneyin. Bu konumda Xbox 360 kolu olarak gözüküyor. Sıkıntı olmaz.
Önündeki anahtar X konumunda mı?

X konumuna alıp deneyin. Bu konumda Xbox 360 kolu olarak gözüküyor. Sıkıntı olmaz.

Çözüm

Merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ben F310 almayı düşünüyorum Forza 4 için direk USB taktığımızda gaz hassasiyeti vb şeyler çalışır mı veya X360CE filan indirmek gerekir mi?

Dediğiniz şey nedir D konumu veya X konumu bir tuş mu veya yazılım üzerinden mı yapıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ben F310 almayı düşünüyorum Forza 4 için direkt USB taktığımızda gaz hassasiyeti vb şeyler çalışır mı veya X360CE filan indirmek gerekir mi?

Dediğiniz şey nedir D konumu veya X konumu bir tuş mu veya yazılım üzerinden mı yapıyoruz?
Kolun üzerindeki anahtar ile X konumunda direkt olarak çalışır. Yazılım kullanmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı