Forza Horizon 4 Manuel Vites oynanabilir mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Frfghtr_01

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GeForce 840M
Anakart
ASUS X555LN
İşlemci
İntel i5 4210U
Herkese hayırlı geceler.
Forza Horizon 4'te klavye ile H + Shift gibi oynama şansım var mı acaba?
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Oynanır ama Clutch + Shift zor oluyor.. Sadece Shift rahat olur. Zaten otomatik viteslerin vites atma zamanları çok iyi olmuyor. Ne kadar manuel oynarsan o kadar hızlanırsın.
Sadece ABS'yi kapatma. ABS olmadan klavyede oynayamazsın.

Oynanabiliyor, ben FH4'ü de 5'i de manuel olarak oynuyorum. Eğer ki debriyajlı manuel oynamak istersen sana önerim debriyajı Shift tuşu yada ona benzer el altı bir tuşa atayıp vites yükseltme ve vites düşürme tuşlarını ise sağ elinle kullanabileceğin bir tuşa ataman. Şahsen ben numpad kısmındaki + ve - tuşlarını vites için Shift tuşunu ise debriyaj için kullanıyorum.

Oynanır ama Clutch + Shift zor oluyor.. Sadece Shift rahat olur. Zaten otomatik viteslerin vites atma zamanları çok iyi olmuyor. Ne kadar manuel oynarsan o kadar hızlanırsın.
Sadece ABS'yi kapatma. ABS olmadan klavyede oynayamazsın.
Tamamdır teşekkürler. Ayarlardan bulmaya çalışayım nasıl yapıldığını.

Oynanabiliyor, ben FH4'ü de 5'i de manuel olarak oynuyorum. Eğer ki debriyajlı manuel oynamak istersen sana önerim debriyajı Shift tuşu yada ona benzer el altı bir tuşa atayıp vites yükseltme ve vites düşürme tuşlarını ise sağ elinle kullanabileceğin bir tuşa ataman. Şahsen ben numpad kısmındaki + ve - tuşlarını vites için Shift tuşunu ise debriyaj için kullanıyorum.
Teşekkür ediyorum

Tamamdır teşekkürler. Ayarlardan bulmaya çalışayım nasıl yapıldığını.
Zorluk ayarında bulunuyor.
Clutch + Shift düşük performanslı yani A serisi ve altı araçlar için çok iyi oluyor zira şanzımanları yavaş olduğu için tamamen clutch ile daha seri vites atıyorlar. Ama S1 S2 ve A serisinin bazı araçlarında şanzıman zaten hızlı olduğu için clutch'ı doğru ayarlayamazsan zaman kaybettirir. Tavsiyem her şekilde Clutch olmadan sadece manuel vites ile oynaman.

Geri
Yukarı