Çözüldü Forza Horizon 4 masaüstüne atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

eraytabak

Femtopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 masaüstüne atıyor. İlk başlarda açıyordu 3. görevden sonra yapmaya başladı. Bir daha açılmadı. Hata raporu aşağıda. Yardım lütfen.

Çözüm
ForzaHorizon4.exe dosyasını silin. Sonrasında dosya bütünlüğünü doğrulayın. Ayarlar>Oyun yolunu izleyip Xbox Game Bar açık ise kapatın. Görev yöneticisinde de gözüküyorsa Xbox Game Bar'ı kapatın öyle deneyin.
ForzaHorizon4.exe dosyasını silin. Sonrasında dosya bütünlüğünü doğrulayın. Ayarlar>Oyun yolunu izleyip Xbox Game Bar açık ise kapatın. Görev yöneticisinde de gözüküyorsa Xbox Game Bar'ı kapatın öyle deneyin.

Şu an işe yaradı gibi ancak oyuna olan kaydım kayboldu 0'dan başladı takılırsa yazarım yine çok teşekkür ederim yine de her şey için 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an işe yaradı gibi ancak oyuna olan kaydım kayboldu, sıfırdan başladı. Takılırsa yazarım yine. Çok teşekkür ederim yine de her şey için 🙏
Save dosyası Microsoft hesabınıza bağlanmıyor mu? Umarım çok büyük bir save kaybı değildir. İşi garantiye almak adına birkaç yarış yaptıktan sonra oyunu kapatıp tekrar girmeyi deneyin lütfen. Bakalım save yine siliniyor mu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı