Forza Horizon 4 mü, Forza Horizon 3 mü?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 87
  • Görüntüleme 11B
WhatsApp Image 2020-08-08 at 17.57.30.jpeg

Üzümlü kekim. Kesinlikle 4.

Sadece 1 videoyu muhatap tutuyorsun. Normal Forza 3 ve 4 videolarında bariz fark kendini belli ediyor. Ufak fark felan değil.

Kusura bakma ama başından beri saçmalıyorsun. Sadece 1 videoyu muhatap tutuyorsun. Normal Forza 3 ve 4 videolarında bariz fark kendini belli ediyor. Ufak fark falan değil.

Ben ikisini de oynadım saatlerce, bütün ayarlar en yüksekte, 4K çözünürlükte. Ne saçmalıyorsun? Bir değil istediğiniz kadar video atarım size.
Al bir tane daha. Bu iki oyuna bak, arada çok ciddi grafik farkı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen Forza diye NFS oynamışsındır. Git ne oynadığına bak bir daha.
Otomobil meraklısı bir insanım. Çoğu otomobili araştırırım. Grafik ve mekanik farkları çok net görüyorum. Yoksa bu adamlar Forza 4 diye yanlışlıkla tekrar Forza 3'ü mü yayınladılar dersin. 😱

İki Forza'da çok güzel bence. 3 grafik olarak biraz daha ağır. Oynayış, atmosfer olarak ta 3 daha çok severim. Ama tabii FH4 var. FH4 optimizasyon, güncellik açısından çok, çok daha iyi. Zaten 3 satışta değil. 4 oyna direkt.

Bence Forza Horizon 3'teki araba seslendirmeleri 4'e nazaran daha iyi. Başka bir konu ise yarış kazandıktan sonra karakterin 4. oyunda dans ediyor oluşu. Uyuz oluyorum adamın o tip hareketler yapmasına.
Aynen ya, tam bir soytarı.

Geri
Yukarı