Çözüldü Forza Horizon 4 nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KuoNN

Megapat
Makaleler
3
Oyunu indirirken yarısında elektrik kesildi. Daha sonra Microsoft Store'a baktığımda hiçbir indirme görünmüyordu ancak diskten 76 GB eksilmişti. Oyun hiçbir şekilde kurulu görünmüyor. Ne Microsoft Store'dan ne de Windows'ta ''Uygulamalar ve Özellikler'' kısmında oyunu görebiliyorum. Oyunun ''sözde'' kurulu olduğu diskte de aynı şekilde hiçbir şey yok. Ben bu oyunu nasıl sileceğim?

Çözüm
Hocam yeniden indirmeyi deneyin. Zaten indirdiği dosyaları yine indirmez. Daha kurulum yapmamış.
Oyunu indirirken yarısında elektrik kesildi. Daha sonra Microsoft Store'a baktığımda hiçbir indirme görünmüyordu ancak diskten 76 GB eksilmişti. Oyun hiçbir şekilde kurulu görünmüyor. Ne Microsoft Store'dan ne de Windows'ta ''Uygulamalar ve Özellikler'' kısmında oyunu görebiliyorum. Oyunun ''sözde'' kurulu olduğu diskte de aynı şekilde hiçbir şey yok. Ben bu oyunu nasıl sileceğim?
Nereye kurulduğunu biliyor musunuz ? Tam emin değilim ama temp klasörüne bakın " windows + r tuşuna basığ %temp% yazın "

Aynısı Metro Exodus indirirken olmuştu ben de WindowsApps klasöründe herhalde diye açmaya çalışmıştım tabi izin vermiyordu Windows açmama sonra izinleri değiştirmiştim ve sonuç artık hiç bir xbox game pass uygulaması açılmıyordu bende gidip format atmıştım.

Hocam ayarlar bölümünden uygulamaları seçin. Burada varsa kaldırabilirsiniz.

Oyunu D diskine kurdum. İçerisinde zaten 3 tane klasör var. Muhtemelen WindowsApps klasöründe ancak erişim iznine sahip değilim.

@PCyber diskte yer kalmadığı için yeniden indiremiyorum maalesef.

@Yener K. hocam dediğim gibi hiçbir yerde görünmüyor. Hiç yüklememişim gibi.

Eğer yeniden yüklediğimde düzelme gibi bir ihtimal var ise diskte yer açmaya çalışabilirim.

Hocam yeniden indirmeyi deneyin. Zaten indirdiği dosyaları yine indirmez. Daha kurulum yapmamış.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı