Çözüldü Forza Horizon 4 nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KuoNN

Megapat
Makaleler
3
Oyunu indirirken yarısında elektrik kesildi. Daha sonra Microsoft Store'a baktığımda hiçbir indirme görünmüyordu ancak diskten 76 GB eksilmişti. Oyun hiçbir şekilde kurulu görünmüyor. Ne Microsoft Store'dan ne de Windows'ta ''Uygulamalar ve Özellikler'' kısmında oyunu görebiliyorum. Oyunun ''sözde'' kurulu olduğu diskte de aynı şekilde hiçbir şey yok. Ben bu oyunu nasıl sileceğim?

Çözüm
Hocam yeniden indirmeyi deneyin. Zaten indirdiği dosyaları yine indirmez. Daha kurulum yapmamış.
Hangi klasörü silmeliyim? Bende şu an Forza Horizon 3 demosunu kaldırmak istiyorum.
Öncelikle; Oyunun boyutu 20GB kadar ve ben oyunu D diskime yüklemek istedim ama oyun Hem C diskinden hem de D diskinden 20GB sildi ama oyunun dosyalarını bulamıyorum.

Şu an oyunu yeniden yükle dediğimde C diskime önceden indirdiği için doğrulama yapıp D diskine kopyaladı... Daha sonra sıfırla ve sil yaptığımda D'deki kapladığı alan silindi... Ama bu dosyaları C diskimden kaldırmak için ne yapmalıyım bilmiyorum...
HELP!

Son düzenleme:
Hangi klasörü silmeliyim? Bende şu an Forza Horizon 3 demosunu kaldırmak istiyorum.
Öncelikle; Oyunun boyutu 20GB kadar ve ben oyunu D diskime yüklemek istedim ama oyun Hem C diskinden hem de D diskinden 20GB sildi ama oyunun dosyalarını bulamıyorum.

Şu an oyunu yeniden yükle dediğimde C diskime önceden indirdiği için doğrulama yapıp D diskine kopyaladı... Daha sonra sıfırla ve sil yaptığımda D'deki kapladığı alan silindi... Ama bu dosyaları C diskimden kaldırmak için ne yapmalıyım bilmiyorum...
HELP!
Farklı konu açın, yardımcı olalım.

Başkalarının açtığı konularda yardım istemek yasak.

Farklı konu açın, yardımcı olalım.

Başkalarının açtığı konularda yardım istemek yasak.

Oyunun kurulması için 'D' diskini seçmiştim ancak öncelikle 'C' diskine oyunu indirip daha sonra 'D'ye kurduğunu anladım...
Yani oyun yüklüyken hem C diskinden hem de D diskinden 20GB sildi ama oyunun dosyalarını bulamıyorum.

Şu an oyunu yeniden yükle dediğimde C diskime önceden indirdiği için doğrulama yapıp D diskine kopyaladı...
Daha sonra sıfırla ve sil yaptığımda 'D' diskinde kapladığı alan silindi...
ama bu dosyaları C diskimden kaldırmak için ne yapmalıyım bilmiyorum...

Hangi klasörü silmeliyim? Nerede bu 20GB?
Help!

Açtım hocam, genelde forumda aratıp oradan devam edin derler diye açmamıştım.🤓 Teşekkürler...

Geri
Yukarı