Forza Horizon 4 Rehberi Yapayım mı?

Forza Horizon 4 İçin Bu Değerli Rehber Yapılsın mı?

• Yorumlarda belirttim.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    72

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Merhaba, Forza Horizon 4 şu an epey ilgi çekmiş durumda ve ben de hep deneyimlemek istediğim bir oyundu. Ancak 64 saatlik bir oturum geçmişim olduğu dönemde bazı ufak ipucu, bilgi ve deneyimlerimi sizinle paylaşmayı ve basit ve etkili bir rehber oluşturmayı düşünüyorum. Bu rehberde değinmek istediğim konular:
-Oyun içi görsel ve işitsel bazı optimizasyona yönelik ayarları
-Hızlı CR (oyun parası)+XP(Nüfuz) kazanma (Etkinlik Başına 294.000-460.000 CR + 100.000 XP)
-Araçları hangi parçalar ile nasıl yükseltebiliriz? Nasıl yükseltmeliyiz? (Otomatikman en yüksek skor her zaman en iyi parça sistemi değildir.)
-Araçların sınıflandırılmasını
-Ucuza araç satın almayı
-Sadece etkinlikler yoluyla alınabilen halihazırda markette satılmayan araçları alabilmeyi ve benzer talebe göre konuları işlemeyi düşünüyorum.
Mevcut başarımlarımı ise bir fotoğraf ile göstermek isterim:

Forza Horizon 4 Screenshot 2021.03.18 - 17.14.33.17.png

Bu tarz bir konunun ne kadar gerekli olduğu konusunda bir anket bırakıyorum. Anket harici yorumlarınız da önemli. Tamamen yol gösterici ve işinizi kolaylaştırıcı şeyler paylaşmak istiyorum. Ayrıca bazı anlatmak istediğim konular bırakın Türkçe olarak dünya genelinde dahi doğru düzgün işlenmeyen konular olacağı için nispeten değerli olacak :) Çok kafa patlattığım konular neticesinde şu anda araçları hazır ayarlardakinden daha performanslı yapabilmeyi gördüğünüz zaman bana hak vereceksiniz. İyi forumlar!

Son düzenleme:
Olur dursun diye alırsam belki indirir oynarım iş görür rehberde de etiket atarsan sevinirim. :)

Normalde etkinlik ödülü o araç. Ama şuan hemen almak istiyorum dersen müzayede evinden temin edilebilir çünkü mevcut ve gelecek etkinlik ödüllerinde o araba bulunmamakta.
Biraz baktım sadece bir tane bulabildim 10mn CR hemen teklif vereyim dedim alındı başka da bulamadım.

Geri
Yukarı