Forza Horizon 4 sahip olunan araç için renk parayla alınıyor

80derecekolonya

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ultimate paketle birlikte Forza Horizon 4 satın aldım ve şimdiye kadar yaklaşık 10 tane farklı arabaya kullanıcıların yaptıkları tasarımlardan aldım. Şimdi garajda var olan Mustang'i sürmek istiyorum ama renkler için 500.000 cr istiyor. Yani ücretsiz renk alma sınırsız değil miydi? Boşa mı harcadım ücretsiz renk ve tasarım alma haklarını?

Merhaba. Oyunda ücretsiz tasarım alma hakkı 500 adetle sınırlıdır. Horizon serisinin hiçbir oyununda renkler, tasarımlar için oyun tarafından CR istenmemiştir. Bunlar her zaman ücretsizdi. Sadece ayar yükseltmeleri için CR istenir. Yaşadığınız sorunla alakalı ekran görüntüsü paylaşır mısınız? İlk kez duyuyorum çünkü böyle bir şeyi.

Merhaba. Oyunda ücretsiz tasarım alma hakkı 500 adetle sınırlıdır. Horizon serisinin hiçbir oyununda renkler, tasarımlar için oyun tarafından CR istenmemiştir. Bunlar her zaman ücretsizdi. Sadece ayar yükseltmeleri için CR istenir. Yaşadığınız sorunla alakalı ekran görüntüsü paylaşır mısınız? İlk kez duyuyorum çünkü böyle bir şeyi.
Merhaba, oyunu sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı