Forza Horizon 4 Sanal Bellek Kullanımı

192809

Kilopat
8 GB RAM'le oynuyorum ve düşüş yasamadim lakin sanal bellek kullanimi %80 kusurlerde dolasiyor. RAM'in yetmedigi bariz ancak düşüş bekliyordum, hiçbir şey olmuyor. Sanal bellek bu kadar etkili mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı RAM'leri kullanıyoruz eğer 2666 MHz ise. Drop yaşıyor musun multiplayer oynarken?
Bu arada ben konuya girdiğimde başlıkta FH4 yazmıyordu. Haberiniz olsun, ona göre değerlendirin mesajımı.
Kusura bakmayın hocam :). Ben diğer oyunlar için konuşmuştum. Belleğim 1033-1600 arası çalışıyor.

Yeni gördüm, BF 1 gibi 8GB'ı aşan oyunlarda problem var mı diye sorayım o zaman sana.
BF1 konsolda oynamıştım. Ancak size daha iyi bir sonuç için GTA 5 veya CS:GO'dan örnek vereyim. GTA 5 bellek kullanımı üst düzey olduğunda sanal bellek devreye giriyor. Çok az olsa bile takılmaları engelliyor. CS:GO'da bellek kullanımı 5 GB üstüne çıkmadı.

BF1 konsolda oynamıştım. Ancak size daha iyi bir sonuç için GTA 5 veya CS:GO'dan örnek vereyim. GTA 5 bellek kullanımı üst düzey olduğunda sanal bellek devreye giriyor. Çok az olsa bile takılmaları engelliyor. CS:GO'da bellek kullanımı 5 GB üstüne çıkmadı.
CS:GO zaten zorlamaz. GTA 5 tecrüben için teşekkürler.

Geri
Yukarı