Forza Horizon 4 Save dosyası

cantus

Hectopat
Sevdıgım arabaları alıp harıtada dolasmak ıstedım ama bır turlu Save dosyasını bulamadım. Bildıgınız kullandıgınız Save dosyası var mı?

Konu sahibi arkadaşın oyunu korsan galiba save dosyası istediğine göre çünkü orijinal versiyonda bunu yaptığınız tespit edilirse çevrimiçi özelliklerden uzaklaştırma yasağı almanız muhtemel olacaktır.

Öyleyse bu yöntemi uygulamanızı önermem, küçük de olsa oyunun sunucularından uzaklaştırılma şansınız var. Oyun içerisinde modlu hesap satışı denilen bir olay var. Bu iş için de aynı bu tarz %100 save dosyalarını kullanarak çeşitli kişiler bir sürü hesap oluşturup müşterilerine satıyorlar. Bu yöntemi uygularsanız hem oyundan alacağınız zevk azalır hem de çevrimiçi özelliklerden mahrum kalabilirsiniz. Ayrıca bu oyunun dosyaları hassastır, sadece bir adımı bile yanlış yaptığınızda sorunu çözebilmek için tüm oyunu silip yeniden indirmeniz gerekebilir. Kısacası bunu kullanmanızı önermiyorum.

C:\Users\(KULLANICI adınız) \AppData\Local\Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\LocalState

Bizzat kendim kullandim.
Save atilinca ama oyunun bir anlami kalmiyor. Kendi emeginle alip yollarda surmek bir baska.

Hocam dediklerını yaptım ama olmadı. Diger hocamın dedıgı gıbı bosuna ban yemıyelım. Hem ılk arabamı aldım alırım bir hayırlı olsun. :)

Öyleyse bu yöntemi uygulamanızı önermem, küçük de olsa oyunun sunucularından uzaklaştırılma şansınız var. Oyun içerisinde modlu hesap satışı denilen bir olay var. Bu iş için de aynı bu tarz %100 Save dosyalarını kullanarak çeşitli kişiler bir sürü hesap oluşturup müşterilerine satıyorlar. Bu yöntemi uygularsanız hem oyundan alacağınız zevk azalır hem de çevrimiçi özelliklerden mahrum kalabilirsiniz. Ayrıca bu oyunun dosyaları hassastır, sadece bir adımı bile yanlış yaptığınızda sorunu çözebilmek için tüm oyunu silip yeniden indirmeniz gerekebilir. Kısacası bunu kullanmanızı önermiyorum.

Eski konuyu tekrar açmak istemem ama bende almayı düşünüyorum Online içeriği tam olarak nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı