Forza Horizon 4 save kaybı

Uryu Ishida

Centipat
Daha fazla  
Normalde aile paylaşımı üzerinden Forza Horizon 4 oynuyordum. Oradaki saveim de iyi bir şekilde kasılmıştım bugün Microsoft Store indirimiyle 330 TL gibi bir fiyata Forza Horizon 4'ü kendime aldım. Aynı Xbox hesabı olmasına rağmen orada sıfırdan başlattı bunu çözmemin bir yolu var mı?

Normalde aile paylaşımı üzerinden Forza Horizon 4 oynuyordum. Oradaki saveim de iyi bir şekilde kasılmıştım bugün Microsoft Store indirimiyle 330 TL gibi bir fiyata Forza Horizon 4'ü kendime aldım. Aynı Xbox hesabı olmasına rağmen orada sıfırdan başlattı bunu çözmemin bir yolu var mı?
Belgeler de veya %appdata% da kayıtlı bir klasörü var diye biliyorum.

Oyunun bir cloud save’i bir de PC de bulunan save’i var. Bana da bazen Forza 5’e girerken hangi kayıttan yürütmek istiyorsunuz diye sorabiliyor. Nasıl yapacağınızı bilmiyorum ancak oyunu cloud save’den başlatmanız gerek.

Oyunun bir Cloud Save'i bir de PC de bulunan Save'i var. Bana da bazen Forza 5'e girerken hangi kayıttan yürütmek istiyorsunuz diye sorabiliyor. Nasıl yapacağınızı bilmiyorum ancak oyunu Cloud Save'den başlatmanız gerek.

Cloud save i düşündüm ama dosyalara el atmadan yapamam gibi geliyor direkt ticket atsam çözerler umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı