Forza Horizon 4 Standart vs Ultimate Edition

Ya ben her şeye sahip olarak girmek istiyorum oyuna bir yandan da hiç bir şey olmasın 10-15 araç versin gerisini gelişerek almak istiyorum. Çok kararsız kaldım.

Hocam bence almayın, oyunun zevki kaçar. Oyuna başladığınız an milyon tane araba hediyesi, ev, süper çarklar... Bir kaç haftaya oyun biter zaten.
Ama Standartta çok lüks arabalar yok ki. İstediğimiz zaman DLC'leri kapatabiliyoruz. DLC'leri kapatıp yeni oyun açarsan Standart edition olmuş olur.
Biraz herşeye sahip olarak oynayıp sonra DLC'leri kapatıp yeni oyun açıp oynarım.

Ama Standartta çok lüks arabalar yok ki. İstediğimiz zaman DLC'leri kapatabiliyoruz. DLC'leri kapatıp yeni oyun açarsan Standart edition olmuş olur.
Biraz herşeye sahip olarak oynayıp sonra DLC'leri kapatıp yeni oyun açıp oynarım.
Mükemmel fikir. Kesinlikle böyle yapacağım 😍

Standart sürümü alsanız bile bol bol araç veriyor oyun.Yavaş yavaş araç kasayım olayı yok.700 küsür araç var toplamda oyunun ayarlarını mekaniklerini öğrendikten sonra (klavye ile oynayıp drift yapabilirsiniz doğru ayarlarla) olay araçları denemeye ve hangi araçla ne yapabilirime dönüyor.

Standart sürümü alsanız bile bol bol araç veriyor oyun.Yavaş yavaş araç kasayım olayı yok.700 küsür araç var toplamda oyunun ayarlarını mekaniklerini öğrendikten sonra (klavye ile oynayıp drift yapabilirsiniz doğru ayarlarla) olay araçları denemeye ve hangi araçla ne yapabilirime dönüyor.
Ha yani diyorsunki Standart Edition'da gayet güzel. Bunu mu demek istiyorsun?

En güçlü DLC aracı pagani zonda, oyundaki en güçlü araç ise Ferrari 599xx ve standart sürümde alınabiliyor.
En hızlı aracın Ferrari 599xx evo olmasının bir önemi yok. Ranked yarışlarda hiçbir işe yaramıyor. Anca boş boş haritada gezersiniz o araçla.
S2 gibi yüksek klasmanlarda DLC araçların önemi olmuyor fakat, örneğin A seviyesindeki yarışlarda Atomic Punk isimli DLC araç çok üstün diğer araçlardan. Aynı zamanda Drift macerası yarışında da DLC'li araçlar daha üstün.

En hızlı aracın Ferrari 599xx EVO olmasının bir önemi yok. Ranked yarışlarda hiçbir işe yaramıyor. Anca boş boş haritada gezersiniz o araçla.
S2 gibi yüksek klasmanlarda DLC araçların önemi olmuyor fakat, örneğin a seviyesindeki yarışlarda atomic punk isimli DLC araç çok üstün diğer araçlardan. Aynı zamanda drift macerası yarışında da DLC'li araçlar daha üstün.

Drift araçlarıyka drift atmak klavyede çok zor.

Ben Rally aracı alıyorum ya da BMW m4, demek istediğim fazladan 50₺ vermeye gerek yok.

Geri
Yukarı