Forza Horizon 4 Ucuza Nereden Alınır?

272147

Hectopat
Forza Horizon 4 almak istiyorum ancak ülkemizde fiyatı 260TL. Xbox Game Pass alabilirsin dediler ama ben anlayamadım hala tam olarak nasıl yapacağımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Game Pass malesef PC'de "bazı oyunlar için" geçerli! Sanırım, Forza bu desteği sağlamıyorlar ama eğer ben yanlış biliyorsam hemen bana mesaj atın :D

Game Pass'te oyunları kiralıyorsun, satın almıyorsun. Geçtiğimiz ay Windows Store'da indirim vardı, yarı yarıya düşmüştü neredeyse fiyatı, takip etmeniz lazım.

Sağol hocam ilk ay 5 lira diye alasım var. Zaten 1 ay oynasam sıkılırım ben :) Şimdi merak ettiğim şey, 1 ay'dan sonra abonelik iptal edilebilir mi ?
Evet iptal edilebiliyor, Microsoft Hesabım'da "Hizmetler ve abonelikler" sekmesinde yinelenen ödemeyi kapat seçeneği bulunuyor.

Ödemeyi yapın daha sonra iptal edin. 1 ay süresi boyunca kullandırıyor size. İşin tek kötü yani PC'de sadece Standart Edition oynayabiliyoruz. Çabuk bitiyor ve çabuk sıkılıyorsunuz. Diğer içeriklerinide oynamak isterdim açıkcası. 3 aylık 5.99 Tl indirim vardı o ara 3 aylık almıştım bende.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı