Ucuza Forza Horizon 4 nereden alınır?

Bazen Microsoft indirim yapıyor, ben geçen 200 TL' Ultimate aldım. 130 TL civarı Standart paket. Bide bi rus sitesi var baya ucuza satıyor ama hiç güvenilir deyil çalıntı kod olayı vs. dönüyor.

O bahsettiğin rus sitesini hiç tavsiye etmiyorum 4 hesap aldım 3ü patladı satıcı güvenilir olarak tanıtılmasına rağmen. Üstelik geçen gün adamın profilini kontrol ettiğimde ban yemiş olduğunu gördüm. SAD STORY

Windows 10 1903 sürümünü kullanıyorsan Game pass ile oynayabilirsin.

Game Pass'dan alabilirsin veya Microsoft Store'dan, Plati.ru gibi sitelere güvenmeyin. Hesabı alırsınız oynarsınız 2 gün sonra şifre değişir. Sonra uğraş da uğraş.

Üç aylık 30 tl gibi bi abonelikle birlikte. Abonelik bittiğinde aylık 30tl ücretlendirme devam eder. Ama Game Pass ile birçok oyunu oynama imkanına sahip olabilirsin

G2A sitesi de kod satıyor. Hatta Technopat videolarında bahsedilen bir siteydi diye hatırlıyorum.

Hesap almayacaksın, alacaksan crack alacaksın, crack ile kendi hesabın üzerinden oynuyor gibi gösterteceksin. 37TL'ye en yüksek paketini almıştım ben, hem de kendi hesabım üzerinden oynuyordum, sunuculara bağlı şekilde hem de. Hem online, hem de tabii ki güncellemeleri alarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı