Satılık Forza Horizon 4 (Ultimate) + Xbox Game Pass (PC)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ardlyn

Centipat
Fiyat 10TL.

İletişim: Ardlyn#4631

Ödeme seçenekleri: Papara, Tosla, İninal/Steam cüzdan kodu, takas banı olmayan item.

Forza Horizon 4 ve Xbox Game Pass'i kendi Xbox hesabınız ile kullanabiliyorsunuz, yani oyunda yaptığınız ilerlemeler sizin Xbox hesabınıza kayıt oluyor, oyun içinde sizin Nickname'iniz gözüküyor ayrıca Game Pass'teki oyunları ve Forza Horizon 4'ü Online şekilde oynayabiliyorsunuz.

Merak ettiğiniz şeyleri Discord üzerinden yazarak sorabilirsiniz, satın alanlara iyi oyunlar.

Son düzenleme:
Fiyat 10TL.

Ödeme seçenekleri: Papara, Tosla, İninal/Steam cüzdan kodu.

Forza Horizon 4 ve Xbox Game Pass'i kendi Xbox hesabınız ile kullanabiliyorsunuz, yani oyunda yaptığınız ilerlemeler sizin Xbox hesabınıza kayıt oluyor, oyun içinde sizin Nickname'iniz gözüküyor ayrıca Game Pass'teki oyunları ve Forza Horizon 4'ü Online şekilde oynayabiliyorsunuz.

Merak ettiğiniz şeyleri Discord üzerinden yazarak sorabilirsiniz, satın alanlara iyi oyunlar.
Discorddan yazdım bakar mısın
Satın aldım sorun yok indirmeye başladım teşekkür ederim güvenilir.

Son düzenleme:
Fiyat 10TL.

Şuan steamden oyun atabilirim olur mu? Birde sınırsız erişim mi?

Steamden oyun atsam olurmu? Ve kaç aylık?

Son düzenleme:
Fiyat 10TL.

Tam olarak ne satıyorsun? Nasıl kendi XBOX hesabımızla kullanabiliyoruz?

Tam olarak ne satıyorsun? Nasıl kendi Xbox hesabımızla kullanabiliyoruz?

İçinde Forza Horizon 4 ve Xbox Game Pass olan bir Microsoft hesabı satıyorum. Kendi hesabında kullanabilmen için bilgisayarındaki Xbox uygulamasına ve Xbox konsol yardımcısı uygulamasına kendi Microsoft hesabın ile giriş yapmış olup Microsoft Store'da da size vereceğim hesap ile giriş yapmış olmanız gerekiyor, temel mantığı bu eğer mantığını daha uzun şekilde açıklamamı isterseniz Discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
Forza horizon 4'ün süresi yok gamepass haziran ayına kadar.

İçinde Forza Horizon 4 ve Xbox Game Pass olan bir Microsoft hesabı satıyorum. Kendi hesabında kullanabilmen için bilgisayarındaki Xbox uygulamasına ve Xbox konsol yardımcısı uygulamasına kendi Microsoft hesabın ile giriş yapmış olup Microsoft Store'da da size vereceğim hesap ile giriş yapmış olmanız gerekiyor, temel mantığı bu eğer mantığını daha uzun şekilde açıklamamı isterseniz Discord üzerinden ulaşabilirsiniz.

Forza horizon 4'ün süresi yok gamepass haziran ayına kadar.
Peki bu yöntem yasal mı? Yarın bir gün güncellemeyle düzeltilme olasılığı yok mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı