Forza Horizon 4 unutulmuş araç alınmıyor

BLACKPOOL

Zeptopat
Daha fazla  
Ben Forza'da unutulmus aracları alamıyorum mevcut degıl oynamaya devam edın dıyor. Haritada da mor alan yok ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam devam et işte reis. O çıkar. Bende de çıkmamıştı, oynamaya devam ettim. Sonra çıkmıştı. Yanlış bilmiyor isem böyle.

Size telefon geliyor, şurada unutulmuş araç olduğu söyleniyor vs. diye konuya giriyorlar. Telefon görüşmesi bitince haritada belli bir alan beliriyor, o alanın içinde aracı ararsınız. Şimdilik oynamaya devam edin.

Oynadıkça açılıyor unutulmuş araçlar. Sezondan sezona da değişebiliyor bazı araçlar. Son 2 unutulmuş aracı DLC'leri satın alarak açabilirsiniz. Birisi Lego Adası'nda, diğeri içinse Bamburgh Kalesini satın almanız gerekiyor.

Oynadıkça açılıyor unutulmuş araçlar. Sezondan sezona da değişebiliyor bazı araçlar. Son 2 unutulmuş aracı DLC'leri satın alarak açabilirsiniz. Birisi Lego Adası'nda, diğeri içinse Bamburgh Kalesini satın almanız gerekiyor.
Butun dlc ler var
Size telefon geliyor, şurada unutulmuş araç olduğu söyleniyor vs. diye konuya giriyorlar. Telefon görüşmesi bitince haritada belli bir alan beliriyor, o alanın içinde aracı ararsınız. Şimdilik oynamaya devam edin.
Oyunu 20 saat uzeri oynadim daha gelmedi belirli girev mi yapmam lazim
Oyunu baya oynadım hala gelmedi belirli bir seyi mi yapmam lazim

Hepsini mi yoksa bir kismini mi?

İlerledikçe yeni bölümler gelecek zaten, hepsini yapmana gerek yok. Mesela yol yarışı serisinden 3 tane yap, toprak yol serisinden 3 tane, taksi hikayesinden 3 tane illa gelecek yani. Bir de klasik arabaların pek numarası yok, onun yerine sezonluk etkinliklerde ve süper 7 de verilen araçları alsan daha kolay ve tatmin eder seni.

Geri
Yukarı