Forza Horizon 4 vs Dirt Rally

Daha fazla  
Meslek
R34'ün direksiyonu.
Arkadaşlar, ikisini de oynamış birisi varsa eğer, sizce hangisi daha güzel? Bence Dirt Rally daha keyifli, o sürüş zorluğu dağdan düşme tehlikesi vesaire.

Arcade tarzında oyunlar seviyorsan FH4 kesinlikle, SIM racing kafası ile oynamak istiyorum dersen Dirt Rally. Klavye ile oynanacaksa FH4 çok daha mantıklı görünüyor.

Hocam klavye ile Dirt Rally almak mantıksız zaten. Gamepad ile biraz oynanıyor tecrübem var :D ama FH4 Dirt Rally'den daha basit geldi bana.

Hocam klavye ile Dirt Rally almak mantıksız zaten. Gamepad ile biraz oynanıyor tecrübem var :D ama FH4 Dirt Rally'den daha basit geldi bana.

Zorluk ayarlarını fulleyince FH4'te bir hayli zor oluyor.

Dediğim gibi FH4 çok daha arcade bir oyun ve kontroller buna bağlı olarak daha kolay. Klavye ile 200 saat FH4, 85 saat Dirt rally oynamışım şu an baktım.

Ben Forza demek istiyorum çünkü zorluk ayarlarını yapılandırınca tam bir simülasyon olan bir oyun.
Ayrıca sürekli Rally yapmaktan ve aynı araçları kullanmaktan sıkılabilirsin. Arada bir drift arabası yapıp yanlamak da hoş oluyor. Eğer acelen yoksa FH5'in düzelmesini bekleyebilirsin.

Ben Forza demek istiyorum çünkü zorluk ayarlarını yapılandırınca tam bir simülasyon olan bir oyun.
Ayrıca sürekli Rally yapmaktan ve aynı araçları kullanmaktan sıkılabilirsin. Arada bir drift arabası yapıp yanlamak da hoş oluyor. Eğer acelen yoksa FH5'in düzelmesini bekleyebilirsin.

Öyle yapacağız artık hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı